Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért vágyom eljegyzésre 21...

Miért vágyom eljegyzésre 21 évesen?

Figyelt kérdés

Miért vágyom komoly kapcsolatra, eljegyzésre ilyen fiatalon?? Még bőven van időm, mégis ez az, amit szeretnék. Jelenleg nincs párom és elvagyok egyedül is, de mégis hiányzik néha, hogy mellettem legyen valaki, és olyankor belegondolok hogy milyen jó lenne együtt élni már egy férjjelölttel. :) Ilyenkor hogy győzzem meg magam, hogy jó egyedül és nem kell senki, még fiatal vagyok?

21/L


2014. okt. 6. 15:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hozzám jössz?
2014. okt. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
híjjatok meg engem a lagzira!
2014. okt. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Túl sok kishercegnős mesét néztél.
2014. okt. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ja az álmodozás szép dolog de tenni is kéne az ügy érdekében!
2014. okt. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Van aki ilyenkor férjhez megy már, annyira nem meghökkentő.
2014. okt. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 DanteSparda ***** válasza:
miért kéne meggyőznöd magad arról hogy fiatal vagy és jobb neked pasi nélkül? ez mekkora baromság már tele etették a fejed hogy fiatalon nem kell komoly kapcsolat? 24 vagyok és egész életemben komoly kapcsolatra vágytam sose érdekelt a bulizás a ri bancok stb komoly csajtakartam mindig is te komoly csajva egyre sázndékosan lebutinád magadat egy kis pi csává?
2014. okt. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6., félreértesz, én sem kavargatok és soha nem volt egyéjszakás kalandom vagy hasonló, néhány kapcsolatom volt csak és mindegyik komoly, de akikkel mostanában találkozom fiúkkal, azok nem elég jók nekem kapcsolatra, ezért akarom lebeszélni magam róla, h keresgéljek... majd jön magától ha jönnie kell. Addig meg jó lenne, ha egyedül is megvolnék és nem hiányozna semmiféle pasi.
2014. okt. 6. 15:14
 8/14 anonim ***** válasza:

Tudod, mostanság valahogy kitolódott a házasodás ideje, már ha valaki akar egyáltalán. Régebben, úgy a XV. században 12.-4 évesen már felnőttnek számítottál, és házasodhattál, ha volt akinek kellesz.

Az óta folyamatosan kitolódik, már a "normális" 30 körül.

Így nem te vagy a fura, hanem a világ, amiben élünk.

Különben meg az ember mindig párra vágyik, nem hinném, hogy valaki szívből egyedül akarna maradni élete végéig.

2014. okt. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ne győzköd magad:) Nem egy vírusról van szó. Örülnék, ha ismernéllek, de majd meglátod nem fog jönni az a férj olyan egyszerűen.
2014. okt. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én is erre vágyom.Remélem ez nem valami furcsa vírus!

21F

2014. okt. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!