Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek magányos vagyok 19...

Mit tegyek magányos vagyok 19 évesen remete életmódot élek?

Figyelt kérdés
Nem járok sehova és nincs igényem ez iránt. Csak a barátaim tették szóvá s most jöttem rá hogy igazuk van 19/L

2014. szept. 26. 20:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Úgy élsz, ahogy neked jó.

Ha nem vágynál és nem felelne meg a remeteség, akkor bizti változtatnál.

2014. szept. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
énis ilyen voltam csak fiúban. aztán egy csalódás után életmodot váltottam, hidd el sokkal jobb egy idő után.
2014. szept. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ilyen beállítottságú vagy.... ha nem érzel rá késztetést, hogy állandóan eljárkálj valahová, akkor szerintem nem kell erőltetni, hiszen nem éreznéd jól magad és akkor meg mi értelme lenne az egésznek? Én is ilyen vagyok, szeretek egyedül lenni és kész :)
2014. szept. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Amikor a barátaid mennek el valahova, tarts velük gyakrabban, és meglátod, hogy jól fogod magad érezni! :) Illetve akkor hívni fognak máskor is. Emellett nyugodtan ismerkedj az emberekkel, legyél mindenkivel jóban, és biztos találsz közös érdeklődésűeket. :)
2014. szept. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
jaja, idővel 100% osan feltudsz oldódni a társaságban aztán jo lesz :) ha magányos vagy akkor meg pláne. 2. voltam :) 19/F
2014. szept. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Buford Tannen ***** válasza:
Ha vannak barátaid akkor nem olyan rossz még a helyzet
2014. szept. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
És, ha valaki az ilyen lányokat kedveli? :) Nem értem, miért is jó, hogy minden 2. lány egy gázon pörög és iszákos. Régen úgy főztek, mint az anyjuk, ma úgy isznak, mint az apjuk...:D tudod, inkább ilyen legyél.
2014. szept. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#4


"meglátod, hogy jól fogod magad érezni!"


Ezt te mégis honnan tudod?

2014. szept. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak sokan vannak így, pl. én is meg ismerőseim is, hogy elindulni nehéz néha, de mikor ott van az ember, már jól szórakozik :D
2014. szept. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Gyere ki a barlangból
2014. szept. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!