Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ismerkednétek egy...

Lányok! Ismerkednétek egy olyan fiúval, aki tipikus tanyasi fiú, és ezt az életmódot is szeretné folytatni?

Figyelt kérdés
18 éves, nem túl magas, és mackós testalkatú.
2014. máj. 2. 17:58
 1/8 anonim válasza:
94%
Tehát egy kövér parasztlegény. Nem túl meggyőző. Nagyvárosi lányoknál sztem nincs esélyed.
2014. máj. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem. Semmi bajom a tanyasi életformával de nekem más terveim vannak :)
2014. máj. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerinted van olyan nő, akit érdekel a ganajszaros gumicsizmád?

Esetleg akkor ha úgy nézne ki a dolog, mint a filmekben, h elég felkelni 9-kor, a reggeli már az asztalon, mert valaki megfejte a tehenet, csinált rántottát a tyúkok alól aztán egész napos program a lovaglás meg a piknikezés a birtokonDe ha te azt várod, h majd kapálni fog neked meg fejni a tehenet akkor el vagy tévedve....

2014. máj. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mivel én pősti jány vagyok, és nincs az az isten hogy leköltözzek vidékre ezért részemről nem, de ha nem is lennél tanayasi akkor sem, mivel nem jönnek be a mackós testalkatú férfiak

19L

2014. máj. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Rossz oldalról közelíted meg.


Lányok! Ismerkednétek egy olyan fiúval, aki évente több milliós bevétellel rendelkezik, álomszép helyen lakik, körbeöleli a természet, 5-ös BMW-vel jár, és ezt az életmódot szeretné folytatni?


Na, így már jobb.

2014. máj. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Pedig elmondom nektek (tisztelet a kivételnek) van olyan lány aki szereti az egész napos lovaglást (lovon, nem máson) és szívesen kelne fel korán a kakasszóra, mert az állatok nem várnak.

Nyugi, meg fogod találni azt a lányt, aki nem magassarkúban és miniszoknyában fog nyafogni egy vasvillával a kezében, hanem igenis szeretni fogja a tanyasi életet. Ugy mondom neked, h panelba lakok, nem is kertesbe, de a friss szalma illata megfog ha ilyen helyen járok.

Tuti h van hozzám hasonló, aki mindezt szereti és nem a nagyvárost, csak várnod kell picit ;)

Rem segítettem :)

2014. máj. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem.
2014. máj. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy részem imádná ezt az életmódot - van ilyen jellegű tapasztalatom -, de (sajnos) eléggé más irányt választottam a jövőbe vezető úton. De nem kizárt, hogy egyszer, ha már összeegyeztethető lesz az életvitelemmel, veszek egy nagyobb telket vidéken, és belekóstolok ebbe az életmódba is:) Lovat, kecskét meg egy rakás szedett-vetett kutyát mindenképp szeretnék. Meg tyúkokat és libákat, bár utóbbiakkal nem tudom, mit kezdenék, ugyanis húst nem eszem :D

Nekem van egy fiatal házaspár ismerősöm, akik az egyetemen ismerkedtek meg, a diploma után (az egyik le sem diplomázott) vettek egy 180 fokos fordulatot, végleg vidékre költöztek, és elkezdtek haszonállatokat tartani, tejtermékeket készíteni és árulni, a zöldségeket is maguknak termelik...

Akinek erről az életmódról csak a sz*ros gumicsizma jut eszébe, azt rettentően sajnálom: a fent említett házaspár a gyerekeivel hihetetlenül irigylésre méltóan él, mintha egy mesekönyvből szöktek volna ki.

Persze megvan az árnyoldala ennek az életformának is, egyáltalán nem könnyű, de nekik nagyon bejött, imádják.

Úgyhogy kérdező, a sok okos ne vegye el a kedved, mert simán találhatsz olyan lányt, akinek ez tetszik:)

21/L

2014. máj. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!