Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy szólítsam meg a szomszédom?

Hogy szólítsam meg a szomszédom?

Figyelt kérdés
Szóval kettővel mellettem lakik egy nagyon szép lány, egyszer már találkoztam vele a liftben.. teljesen rendben van, tetszik a stílusa és így első benyomás alapján elég helyén van minden. Néha amikor az erkélyen cigizek szoktam látni. Mivel alig vagyok itthon így nem sokszor fordul elő ez sem. Most próbálkozzak be valami finom kis klisével, hogy kopkop, adj már egy kis wc papírt mert elfogyott nálunk vagy esetleg só. Vagy menjek át félmeztelen h lefürödhetek e náluk, mert nálunk hideg a melegvíz? Na viccet félretéve akármennyire is volt rossz poén, tudna valaki egy jó tippet adni nekem?:D
2014. okt. 5. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért a fürdős poén durva lenne:-) esetleg rendeld hozzájuk véletlenül a pizzadat.
2014. okt. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én beválalnám a fürdőset a helyedben:D


Liftben ha ketten vagytok vagy a lépcsőházban simán leszólítod. Pizzával az a baj, hogy a csaj csak átküldi hozzád a futárt.

2014. okt. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A pizza tényleg jó ötlet :) Aztán a kellemetlenségért hívd meg vhova pizzáta vagy kávéra, ilyesmi :)
2014. okt. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy nő megszólításához nem kellenek nagy trükkök, a férfiak pont itt rontják el az egészet, hogy nem egyszerűen nézik a dolgokat. Nos, először is, arra hívnám fel a figyelmed, hogy legyél nyugodt. Ha ideges vagy, akkor az meglátszódik rajtad, és tehetsz akármit, vesztett ügy... Ha viszont nyugodt vagy, az önbizalmat sugároz. Javaslom, hogy szólítsd meg akkor, amikor találkozol vele. Mivel szomszédok vagytok, köszönni fogtok egymásnak, (vagy ha eddig nem tetted, most megteheted). Megkérdezheted, hogy van, fog-e menni bulizni hétvégén, és ha igen, akkor merre, stb... Figyeld a jeleket. Ha tetszel neki, fog magáról apró információmorzsákat adni. Ha nem, akkor az valószínű annak a jele, hogy nem érdekled, ami nem baj, mert legalább megpróbáltad, és tapasztaltabb lettél.
2014. okt. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem az önbizalomhiány vagy ilyesmi, hanem helyzetem nincs megszólítani. Ezért is jegyeztem meg h alig vagyok itthon, emiatt ritkán van alkalmam találkozni is vele.. Köszi az eddigi válaszokat :)
2014. okt. 6. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!