Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak szerintem szánalmas a csaj?

Csak szerintem szánalmas a csaj?

Figyelt kérdés
Elkezdtünk csetelni, én bizalmatlan vagyok, mert tapasztaltam milyen gonoszak tudnak lenni a fiatal csajok. Erre ő elkezdett itt bennem bizalmat építeni, hogy más milyen lány meg ő nem a külsőt nézi meg ő nem fog tiltani törölni meg kicsúfolni sem. És tényleg kedves volt velem érdeklődő , el se hittem, hogy van ilyen lány, ráadásul szép, szexi vonzó csajról van szó. Addig győzködött meg hitegetett h ő más milyen, hogy végül küldtem neki egy képet. Arra még nem is szólt semmit, de valamirt nagyon erőszakos volt, hogy küldjek neki még egyet. Küldtem még egyet aztán meg egyből jött, hogy jó ha tudom köztünk nem lehet semmi! Nem járna velem meg semmi. De mondom ki beszzélt itt erről? Csak ismerkedtünk. Aztán még neki állt feljebb. Aztán megtudtam, hogy egy másik gyerekkel kifikáztak, hogy milyen ronda vagyok. Na szép, így bizzak meg egy lányban aztán rögtön elveszti. Komolyan mondom már értem miért vannak fiúk, akik bunkók meg csak dugják a csajokat, Ők teszik jól most már tudom. :(

2014. okt. 5. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Ti pasik se vagytok szentek
2014. okt. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azért a bizalmat ne veszítsd el:) De inkább élőben ismerkedj.
2014. okt. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Csak nem Katának hívják :-D


Jó biztos nem! De velem is nagyon ezt csinálta egy kis gonosz! Csak megvarta még megimadom.

2014. okt. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Zsebvirág ***** válasza:
Ugye nem Nórinak hívják? :D
2014. okt. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*3-as mit tett veled az a bizonyos Kata???
2014. okt. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

De most néhány csaj miatt, akik ilyen k*csögök és eljátsszák a bizalmatokat, ne ítéljétek el az egész női nemet! Nem vagyunk egyformák, nyilván vannak bunkó csajok, akik megsértik, kihasználják a pasikat és a külsőségekre hajtanak, de nem mindenki olyan. (Na meg persze a srácok esetében is ugyanez a helyzet, ki ilyen, ki olyan.)

Szóval Kérdező, most egy ilyen kis p*csa miatt ne akarj más lányokat tönkretenni érzelmileg és csak kihasználni őket, mert egyáltalán nem mindenki ezt érdemelné!

18/L

2014. okt. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány tök mindegy, mindenhol vannak érzéstelen, bunkók sztem.
2014. okt. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Darabold föl, a g*cibe.
2015. jan. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
bele a kolbászba, úgyse érzi meg a sok városi paraszt a különbséget :D
2015. jan. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!