Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nemrég egy új gimnáziumba...

Nemrég egy új gimnáziumba mentem és tetszik egy csaj akinek szerintem tetszek közeledjek felé?

Figyelt kérdés

Szóval átmentem egy egész jó kis gimibe van ott egy csaj aki eléggé tetszik közelítsek felé F/16

Annyit tudok, hogy amikor beszélünk mindig mosolyog és próbál velem mindig beszélgetést kezdeményezni.

Nekem mindig az az ellenérvem ha közelednék felé és visszautasítana nem lenne jó ha páran a hátam mögött kibeszélhetnének, elterjeszthetnék és rajtam röhögne mindenki ja és jó a csaj szóval azok is röhögnének rajtam akiknek tetszik és nem mertek közelíteni.

Vélemény? Ja és kb 1 hónapja vagyok ott.



#csaj #kezdeményezés stb....
2013. dec. 6. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Légy férfi, és hívd el randira!
2013. dec. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs vesztenivalód.
2013. dec. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oké csak én azon gondolkodtam, hogy ott nekem eléggé jó a hírem meg elég sokan bírnak nos ha ez nem jönne be akkor az leesne a népszerűségem vagy nem tudom megfogalmazni.
2013. dec. 6. 18:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne agyalj ilyesmin. Vagy dönsd el, hogy a csajt akarod, vagy maradsz nélküle, és mindenképp megtartod a híred. De szerintem nem ciki az elutasítás. Valószínűleg minden más társad is járt már így. (Ez nem jelenti, hogy neked is ez lenne a sorsod, csak vázolni akartam, hogy volt már ilyen a történelemben.)
2013. dec. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké talán ha elfelejteném az egom 5 percre lehetne egy csinos barátnőm .
2013. dec. 6. 18:33
 6/6 A kérdező kommentje:
5 percre, ...... (Oda ki akartam tenni egy vesszőt :) )
2013. dec. 6. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!