Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Az mit jelent, ha azt...

Lányok! Az mit jelent, ha azt mondjátok egy másik lányról, hogy "fura"?

Figyelt kérdés
Az egyik barátom, aki lány ezzel a szóval illette azt a lányt, aki nekem irtózatosan bejön. Mind ketten kolisok, egy kollégiumban, de nem ismerik annyira egymást, csak ennyit mond, hogy inkább hagyjam azt a lányt, mert "fura". Az agyfasz kategóriát már rég elhagytam, mert a drága nem fejti ki ezt, hogy ez miben nyilvánul meg. Mástól meg annyit tudtam meg, hogy csendes és elég visszahúzódó. Kérlek, segítsetek! ti mire gondoltok erről a fura szóról?

2013. nov. 23. 19:53
 1/8 Orsy070 ***** válasza:
Szerintem a baratnnod aki lany csak fel hogy ossze jonnnel esetleg a masik csajjal es inkab a csajt furanak mondja hogy hagyd a francba de ha egy csenged aranyos csajszi akkor ne erdekeljen ki mit mond ismerd meg
2013. nov. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 errre ***** válasza:
neked kellene megismerni.
2013. nov. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát, mi nem vagyunk ott és nem tudjuk kicsoda, de így elsőre nem hiszem hogy rosszat jelentene. Ha irtózatosan bejön, ismerd meg. :)
2013. nov. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha csendesnek és visszahúzódónak hívja más ember, akkor a csaj erre gondolhat csak akora az esze mint egy békáé és nem bírja megfogalmazni... :D sok embrenek aki csöndes = fura.
2013. nov. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kit érdekel? Minek érdekel egy másik véleménye ha neked tetszik?
2013. nov. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy az első barátnőd szeretné ha a kolbászod belé töltenéd és nem egy másik lányba.
2013. nov. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi igazatok van, nem tudom miért tétovázok itt, főleg még lehet h féltékeny is rá..
2013. nov. 23. 20:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmit. Én a legjobb barátnőmet is furának találom sokszor. Szerintem ez nem egy negatív szó.
2013. nov. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!