Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért van hogy a reál tárgyaka...

Miért van hogy a reál tárgyakat egyik nap tudom, másik nap nem? Kérlek mondjátok meg és adjatok tanácsot

Figyelt kérdés

A földrajzra ez nem vonatkozik,viszont kifejteném bővebben.

Szóval,a matekkal általánosba mindig ez volt.Azóta is járok különórára,de már máshoz.Most vagyok 9-es.

Olyan is volt hogy különórán nagyon jól ment a matek,aztán írtam belőle egy 2-t,vagy 3-t.

Most megint írtunk,tanultam 3 napig egész intenzíven,tudtam is,de megint van olyan ami nem biztos hogy jó,de erről nem mernék biztosat mondani.

Kémiát is először nem értettem,aztán kezdtem felfogni,de a dogába meg pont azt nem nagyon tudtam ami előtte ment,most egy másik ment jobban,és mérges vagyok mert tudom hogy lehetne jobb is.

A fizika az általánosba az egyetlen reál tárgy volt amit nem csesztem el hülyeségeken ,és nem volt 3 meg 2 belőle.

Most is tanultam valamenyit,órán figyelek,de a cetlit elrontottam.És,nem szeretném ha a fizikával is ez lenne,hogy egyik nap tudom aztán nem,mert általánosba jó volt,hetedikbe 4 voltam,nyolcadikba 5,de amúgy nem vagyok nagyon reál-beállítottságú,szóval lehet nem számít hogy eddig tudtam.


Tényleg bocsi amiért hosszú de ezeket fontos közölnöm,hogy értsétek.Szóval:miért van ez velem?hogy egyik nap tudom őket,aztán nem,egy darabig megy,aztán nem??

Valamilyen tippet adjatok kérlek:(

Nagyon szeretném kijavítani belőlük a jegyeimet.

Ha kell mégegyszer annyi erőfeszítéssel,de ki szeretném javítani és szeretném tudni hogy mi az oka ennek ami van velem.


Vajon ha egy tanárt megkérdeznék,ő tudna segíteni?

A matektanárom nem tudja miért,eddig azt mondta hogy magolom amit nem kell,pedig nem.Már ő is azt mondja nekem mindig hogy el ne felejtsem 2 nap múlva,szóval ő nem tudja.


Tudom hogy hosszú de nagyon fontos.Kérlek segítsetek. Köszi


2012. nov. 14. 20:39
 1/2 A kérdező kommentje:

Mellesleg csak erre a 3ra vonatkozik.

Arra is gondoltam már hogy csak hülye vagyok,de a földrajzzal,törivel,magyarral,angollal meg a nyelvekkel nincs ilyen bajom.

2012. nov. 14. 20:44
 2/2 anonim ***** válasza:
2012. nov. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!