Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha eddig több srác is azt...

Ha eddig több srác is azt mondta, hogy számára elérhetetlen vagyok, akkor mire véljem ezt, így hogy lesz kapcsolatom, ha legtöbben így állnak hozzám? 18 L

Figyelt kérdés
2014. okt. 4. 18:29
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

nem érzem magam jégkirálynőnek :D .

de az a gond,hogy nem is tudom ezt jól megfogalmazni,,hogy itt mire gondolok... Szóval a hozzáállásokra ,és hogy utólag derült ki pl egy srácnál,hogy meg szeretett volna ismerni,de inkább meg sem próbálta.

És ezt most nem tudom mire vélni...

2014. okt. 4. 18:45
 12/16 A kérdező kommentje:

Egyébként nem csalódtam , mert szép számmal jönnek a negatív üzenetek . köszi mindenkinek .

Arról már kevésbé írtok,hogyan lehetne változtatni ezen,vagy valami megoldást keresni...

2014. okt. 4. 18:51
 13/16 anonim ***** válasza:

Mivel semmilyen tárgyilagos dolgot nem írtál sem magadról sem pedig az eddigi helyzetekről így mi sem tudjuk elmondani min változtass.

Csak te láthatod át a helyzeted, mi ebből a 2 sorból nem sokat tudtunk meg.

2014. okt. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
az igaz,hogy nem sokat írtam. én arra utaltam,hogy ahelyett hogy esetleg valaki részletekre lenne kíváncsi,inkább leír valami negatívat,persze csak erre a sorokra alapozva.
2014. okt. 4. 19:06
 15/16 anonim ***** válasza:
Én itt csak egy negatív dolgot látok szóval annyira nem rossz az arány.
2014. okt. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
na akkor egyetértünk. te magad egy negatív figura vagy . :D
2014. okt. 4. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!