Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha eddig több srác is azt...

Ha eddig több srác is azt mondta, hogy számára elérhetetlen vagyok, akkor mire véljem ezt, így hogy lesz kapcsolatom, ha legtöbben így állnak hozzám? 18 L

Figyelt kérdés
2014. okt. 4. 18:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ilyenkor mondd meg nekik,hogy nem rajtad múlik,te nyitott lennél az ismerkedésre,a többi az ő dolguk volna.
2014. okt. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Miért vagy elérhetetlen?
2014. okt. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
hát ne legyél ilyen elérhetetlen
2014. okt. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Biztos jön majd valami önbizalomtól mérhetetlenül túlfűtött srác aki le akar fektetni.

Egyébként nem hiszek abban, hogy egy szép lánynak amiatt kellene aggódni, hogy vajon mikor lesz kapcsolata.

2014. okt. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A normálisak lelépnek tőled, egy "menő" s$ggfejjel meg majd összejössz mert ő nem fog elérhetetlennek tartani!!
2014. okt. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Elérhetetlen? Nem válaszolsz az üzeneteikre?
2014. okt. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

köszi az üzeneteket ,kicsit sok ... de először ide írnék.

Nem tudom,hogy miért mondják, volt egy féléves kapcsolatom,ami barátságnak indult,de a vége az lett,hogy a srác azt mondta,hogy inkább elfogadja ,hogy nem lehetek az övé.

A külső relatív ,nem tudnék olyat írni,hogy szép vagyok-e vagy csúnya.......

2014. okt. 4. 18:36
 8/16 anonim válasza:
Valami oka van, hogy azt gondolják. De ilyenkor nagyon egyszerű: mondd meg, hogy Te nyitott vagy a kapcsolatokra, szeretnél ismerkedni és hogy ez nem így van. :)
2014. okt. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
írjátok sokan üzenetben ,hogy ahhoz a lányhoz nem közelednek,aki túl szép. Én ezt nem mondanám,hogy ez a kategória volnék,úgyhogy nem tudom...
2014. okt. 4. 18:38
 10/16 anonim ***** válasza:
Akkor viszont úgy vagy elérhetetlen, hogy játszod a jégkirálynőt. Na úgy soha nem lesz!
2014. okt. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!