Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok leírnátok nekem hogy...

Lányok leírnátok nekem hogy milyen egy félénk fiú, meg azt is hogy mennyi esélye van nálatok?

Figyelt kérdés
Azért kérdem mert engem sokan félénknek tartanak,pedig szerintem nem vagyok az.
2014. okt. 3. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Van egy srác, akit félénknek mondanék, de azért néha elbizonytalanodok. Egyetemista srácról van szóm amúgy

Előfordul, hogy nagyhangú, és a barátaival nagyon jól megvan, ott nincsenek nagyon kommunikációs gátak. Gyakran jelentkezik feladatok koordinálására, és ha tud segít a szervezkedésekben, viszont néha nagyon halk tud lenni. Van hogy kb elpirul, ha róla van szó, kicsit talán szerény. Nem vagyunk rosszban, de ha véletlenül úgy keveredik mellém, hogy a többieket nem ismeri, teljesen megváltozik a beszéde, vékonyabb hangon beszél, halkabban, az arckifejezése is inkább ilyen pirulós, félénk (már ha ilyen létezik :D)

Ha úgy találkozunk, hogy ismeri a körülöttem lévő embereket, akkor láthatóan magabiztos, teljese más a kiállása. Ismeretlen helyzetekben, emberekkel félénk, valószínűleg fél a reakciójuktól, és szeretne nekik megfelelni, nem tudom. A lényeg, hogy a pirulós stb részt olvasd el, az szól a félénk fiúkról.


Nálam például ennek a srácnak is lenne esélye, mert amúgy hihetetlenül kedves, és jóindulatú, és a vonzalommal sem lenne probléma, de nem hiszem, hogy ha akarna, akkor el merne hívni randira, nekem meg van más az életemben, akihez sokkal közelebb állok, ezért nem igazán töröm magam.


Alapvetően nincs baj a félénk fiúkkal, de ha a lány már oda van valakiért, akkor a félénk srác ha nem lenne félénk, lehet, hogy simán elfelejtetné vele a másik srácot, így viszont mivel nem próbálkozik, lehet, hogy a lányok észre sem veszik, vagy ha igen, akkor is úgy érzik, hogy felesleges vesződni vele, és nem ér meg egy próbát, hogy ők kezdeményezzenek.

2014. okt. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1-es.

Pedig ha adnának nekik is esélyt,illetve akár kezdeményeznének náluk is a lányok/nők,akkor sokkal kevesebb női sírás lenne,mivel akkor lenne aki megbecsüli is őket.De ugye a női büszkeség,meg a felszínesség miatt inkább nem is foglalkoznak velük...Ez a mai szint...

2014. okt. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2-es. Nem fogok nála kezdeményezni, amíg egy másik srácba vagyok szerelmes (aki ugyanúgy megérdemli és kedves és odafigyel rám)


Értem én, hogy csalódtál már ezerszer az életben, de nagyon nem az vagyok, akinek gondolsz...

2014. okt. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!