Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ez mit jelent nálatok?

Lányok! Ez mit jelent nálatok?

Figyelt kérdés
Szóval a helyzet az, hogy ácsorgok a buszon és bámulok kifelé az ablakokon, ahogy szoktam. Velem szemben van egy csaj, aki mellesleg baromi jól néz ki, de azért én se vagyok krumplis zsákban. Mindig megpróbálom elkerülni a szemkontaktust, ezért mindig másfelé nézek, rá sosem, ha láthat. Most ez a lány azt csinátla velem, hogy folyamatosan csekkolta, hogy nézem-e, én ezt csak a fél szememmel láttam, a szemem sarkából. Rövid időközökkel figyelte, hogy én nézem-e. Most ez nálatok mit jelent lányok? Bunkó vagyok, ha rá merek nézni, vagy miért figyelt oda nagyon sokszor, kis időközönként, hogy nézem-e?
2014. aug. 28. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem érted!? Tetszel neki:D
2014. aug. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem jelent túl sokat, lehet csak unatkozott, én is szoktam figyelni a srácokat, hátha kialakul valami szemezés féle és legalább nem unatkozok XD
2014. aug. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én csak akkor szoktam így nézni, hogy figyel-e, ha bejön. Szerintem egyáltalán nem bunkóság, ha te is ránézel, sőt...
2014. aug. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én azt gondoltam, hogy tuskó vagyok, ha rá merek nézni, ezért nézi, hogy nézem-e ... Hát, én ezt nem gondoltam volna.
2014. aug. 28. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!