Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok nálatok ilyen fiúnak...

Lányok nálatok ilyen fiúnak van esélye?

Figyelt kérdés
Kedves,romantikus,udvarias és nagyon tudd szeretni.Egy ilyen fiúnak van esélye nálatok?19/f
2014. aug. 28. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
ezek a dolgok minden nő álma, csak sokan nem erre alapoznak hanem a külsőre sajnos
2014. aug. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elég közhelyszerű és nagyvonalú bemutatkozás, ne várd, hogy ettől fognak az internet népei beléd szeretni...ez most olyan mintha azt kérdeznéd, meg tudnál enni vacsorára valamit ami gusztán néz ki, jó illata van és ránézésre jóízű?
2014. aug. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
dicsérni én is tudom magam. a rossz tulajdonságaidról is beszélj. egyébként egy 19 évesnek sehogy sem lenne esélye
2014. aug. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

# 3


miért nem ?

2014. aug. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
miért nem lenne esélye? mert én már elmúltam 19
2014. aug. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

A külsőt nézik,ha nem vagy jóképű,izmos,magas csávó,mehetsz a levesbe.Aztán megvizsgálják az anyagi hátteredet.Végül,hogy tudsz egy bunkón viselkedni,karakán módon kiállni magadért minden helyzetben.

Ha minden stimmel,nyert ügyed van.

Ilyen udvarias romantikus baromsággal annyit érsz el,hogy eljár veled színházba,miközben a fent jellemzett hím egyed kielégíti.

2014. aug. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Amanda03 válasza:
Lehet h ez most furin fog hangzani de nekem az úgymond "szemèt" pasik jönnek be. Mint pl. Berki Krisztián :-) Persze jó lenne egy olyan barát aki romantikus kedves okos ki ne szeretnè? De talán egy ilyen típusú fiúra hamar ráunnèk :-). Tehát èn inkább az egómanó kicsit úgymond bekèpzelt pasik jönnek be. De ez az èn véleményem.1 fa nem erdő. Azt hiszem így szokták mondani XD
2014. aug. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tesó, figyelj rám, tapasztalatból beszélek, ez nem jön be a lányoknak. Legyél inkább rossz fiú, nem kell érzelmesnek jónak lenni. Én ezzel mindig szívtam, amint önző, hazug voltam egyből jöttek a csajok. Ennyit a titok.
2014. aug. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#1 nem ez minden nő álma


legalábbis az enyém biztos nem

2014. aug. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!