Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Olyan lányokkal ismerkednék,...

Olyan lányokkal ismerkednék, akik a természetesség hívei, és egyáltalán nem sminkelik magukat, vagy csak nagyon minimálisan (? ) 21F

Figyelt kérdés
2014. okt. 2. 22:41
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Hiába próbálják nevetséges indokokkal megmagyarázni, akkor is másoknak akarnak megfelelni. Ha a világon rajtuk kívül mindenki vak lenne, szerintetek magukra kennék azt a sok szar vegyszert minden nap? Szerintem egyértelmű a válasz.

Azzal magyarázzák a megfelelési kényszerüket, hogy saját maguknak akarnak megfelelni. Nézzetek magatokba nagyon mélyen, és ti is meglátjátok, hogy ez az igazság.

2014. okt. 2. 22:57
 12/16 anonim ***** válasza:
hát neked elég komoly problémáid lehetnek kedves kérdező :D
2014. okt. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Tudom. Szerencsére nem vagyok "normális", mint a többi ember.
2014. okt. 2. 23:01
 14/16 anonim ***** válasza:
nem sminkelem magam, de ettől még nem érzem magam felsőbbrendű észlénynek szerencsére
2014. okt. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
nincs önbizalmuk akik sminkelik magukat túlságosan, egy szolid smink még talán, de én is imádom a natural lányokat, sokkal gyönyörűbbek
2014. okt. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Pff...

Sztem ne így keress csajt mer lejön h mennyire szűklátókörű sztereotip vagy... meg kissé egoista...


Sztem a sminkelés sima igényesség semmi több... az teljesen ok h valaki megteheti h nem sminkel és úgyis jól néz ki, tökéletes arcbőr stb. Ritka az ilyen, az igaz.

Mi a helyzet azzal a nem kevés nővel aki intelligens és épp ezért a magas beosztású munkakörben (esetleg egyetem stb) nem engedheti meg magának, hogy pattanásos arccal, karikás szemekkel jelenjen meg egy üzleti találkozón (márpedig ritka az az ember aki mindennap 8+ órát alszik), mikor köztudott h még az üzleti életben is az emberek 80-90% bizony az első benyomás alapján ítél, ami bizony a külső, legfőképpen az arc és az öltözék.

Most akkor pont az ne lenne intelligens, aki tisztában van ezekkel a környezeti feltételekkel, és ne használná ki azokat?


Intelligencia = mennyire képes valaki életben maradni


Aki nem sminkel az kb előnyt ad azoknak akik sminkelnek, mert egy közepesen szép, de sminkelni jól tudó lány (alapozó + szemek, előnyös vonások kiemelése) máris felhozza őt egy nem sminkelő, de szép lány szintjére - legalábbis a férfiak nagy részénél -a nőknél meg elismerést, vagy minimum irigységet vált ki.

Tehát számomra pont az intelligencia ellentéte ha valaki nem sminkel, pedig _kéne_. Ismétlem most nem beszélek azokról akik természet adta csodás külsővel rendelkeznek.

Az meg h valaki nem akar másoknak megfelelni... az ember társas lény. Valamennyire meg kell felelni a többieknek h odaengedjenek a vályúhoz.

Természetesen az jó ha nem akarunk mindenben megfelelni másoknak - nincs is értelme, az emberek különbözőek - de ha valaki született ellenálló, attól még nem lesz intelligens. Pl rockerek, stb ők se akarnak senkinek megfelelni - van köztük nagyon intelligens és kevésbé.

De mondjuk a nagyon okos, egyetemista, kutató stb lányokra jellemző néha a külsejük teljes elhanyagolása - de még itt se mindenkire. Itt tipikusan a kifogás a kevés idő meg persze a "földi" dolgok helyett a magasabb szellemi dolgok előtérbe helyezése. Nos ők nyilván megtalálják majd életük párját valahol, én a viselkedésüket mindenesetre még mindig csak igénytelenségnek tartom.


23/N

2014. okt. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!