Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez kell ma a lányoknak?!

Ez kell ma a lányoknak?!

Figyelt kérdés

Izom és lekezelő stílus... Ez kell a mai lányoknak?!

Egy pasinak nem divat érzelmesnek, udvariasak lenni, megvalogatnia a szavait... Nem divat udvarolni.

Csak szerintem szomorú ez?


2014. okt. 1. 22:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen,sajnos ez kell
2014. okt. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%
Az a jó, hogy nem mindegyiknek.
2014. okt. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%

Ez kell ma a fiúknak?


5 kg smink

Kivágott póló miniszoknya nyávogás nagy mell nagy fenék

Csak szerintem szomorú ez? :(


Általánosítás nagyon, aki természetes szereti a kedvességet, vagy csendesebb típus, ne a diszkóba menjen, ahol elég kitolni a feneket vagy rámarkolni arra.

2014. okt. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szomorú. :/ Manapság nem az a lényeg hogy egy fiú mennyire figyelmes, humoros, udvarias, kedves, megértő, szórakoztató vagy gondoskodó. Manapság nagyon sok ember csak a külsőségekre megy ki milyen menő mennyi pénze milyen telefonja, cipője, ruhái vannak. . . Hol van mikor egy férfiak küzdenie kellet a kiszemelt lányért hogy udvarolnia kellett neki stb.
2014. okt. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen biztos lehetsz benne hogy aki manapság sikeres pasi az jóképű, izmos, alacsony a testzsír százaléka, nem érzelmes(mert még a végén leállna egy lánynál), udvarias is csak nagyritkán, udvarlás meg aztán pfffff. :D Sajnos ez van!
2014. okt. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ez kell nekik pontosan,és nagyon szomorú.

De mit várunk,mikor a legnagyobb bunkókkal,és nyomorékokkal jönnek össze még a legaranyosabb csajok is?

Vicc komolyan ez a mai világ,az egész egy kalap sz*r.

2014. okt. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
#3 Tudom, hogy általánosítás, de az a szomorú, hogy sok lány, akit megismerek teljesen normális, jó fej stb, de ettől függetlenül a fent leirt pasija buknak, én meg mehetek s csak barát kategóriába... Ezek után még már nincs sok kedvem barátkozni velük. Mellesleg nem szoktam szórakozóhelyen ismerkedni.
2014. okt. 1. 23:00
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem minden lánynak :)
2014. okt. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem biztos, hogy nem... de úgy látom, a nagy többségnek nagyon is. Manapság az érték szó teljesen eldeformálódott, a kocsi, ház, drága dolgok helyett inkább a tiszteletet, megértést, odafigyelést kéne jelentenie.
2014. okt. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
30%
Nem hiszem el hogy azert mert eddig ilyennel talalkoztal ugy gondolod mindenki ilyen! Hat nem! Nem mindenkinek ez kell, egyatalan nem kene altalanositani, mert nagyon zavaro!
2014. okt. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!