Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A mai lányoknak miért a bunko...

A mai lányoknak miért a bunko srácok jonnek be?

Figyelt kérdés

Folyton azt hallom és sajnos énis ugyan igy jártam h a rendes fiuk akik mindent megtesznek a barátnojukert levannak tojva és az osszes normalis lany megy a 18-19 éves bunko p@raszt sokszor ronda srácokhoz akik max AZT akarnak...

Lányok magyarázzátok már el ebben mi a logika?



2014. szept. 30. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez biológia

Erősebb kutya ba....

A lekezelő és bunkó stílusukkal erősebbnek, határozottabbnak tűnnek.

2014. szept. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ez engem is érdekelne !

És csodálkoznak a lányok, hogy dobják őket, amikor csak szexre kellettek. Nem látják, hogy egy bunkóval jöttek össze? Ennyire hogy lehetnek vakok?

2014. szept. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést már többször feltették, kezd unalmas lenni. Akkor, hogy mindenkinek világos legyen, hogy miről van szó:


Nem a bunkó srácok jönnek be a csajoknak, hanem a férfias pasik. Egy bunkó srác pedig ehhez az ideálhoz közelebb áll, mint egy rendes pasi. Miért? Azért, mert a rendes srác rendszerint engedélykérő, túl csöpögős, önmagát, és a barátnőjét sem képes megvédeni. Egy bunkó srác erőt sugároz, és a nő mellette biztonságban érzi magát. Ez nem azt jelenti, hogy bunkó srácnak kell lenned, maradhatsz rendes pasi, csak legyen benned férfiasság, ami az önbizalmat, az irányítókészséget, és a kihívást jelentő viselkedést foglalja magában. Ekkor majd neked is lesz csajod.

2014. szept. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Másrészt pedig: látszik, hogy nem igazán vagy tapasztalt a lányokkal kapcsolatban. Alapszabály, hogy a lányok viselkedésében nem keresünk logikát. Ők érzelmek alapján döntenek.
2014. szept. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Egyetertek az elottem szoloval. Nekem pl (hogy a szavaidat hasznaljam) nem a 18-19éves bunko parasztok jonnek be. De ti pasik se vagytok hibatlanok.... csak a nagy mell meg hogy mennyi smink... persze tisztelet a kivetelnek.
2014. szept. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát akkor én kivétel vagyok ugyanis a barátnőmnél vagyis a volt a barátnőmnél egyáltalán nem érdekelt a mellmérete és nem az a lány volt aki 2 kilo vakolatot ken magára

Teljesen normális méretei voltak tudom sok fiu nem igy vélekedik..

2014. szept. 30. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!