Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lanyoknak altalaban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lanyoknak altalaban a legmenobb/legnepszerubb fiuk jonnek be?

Figyelt kérdés
A lanyoknak altalaban a legmenobb/legnepszerubb fiuk jonnek be, vagy aki nincs mindig a figyelem kozpontjaban ,de ugyanolyan jofej ugyanannyi eselye van?
2009. máj. 6. 20:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szóval fiú vagy :D

Háát szerintem az a legnagyobb baj hogy a többség külső alapján ítél :S még ha nem is vagy olyan ronda. Hanem csak átlagos.


én szintén F(/16)

2009. máj. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyan nem. Azok általában beképzelt és bunkó s*ggfejek. :) Biztos van kivétel is, csak még nem találkoztam olyannal.
2009. máj. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
én szeretem a barátomat öltöztetni :)
2009. máj. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

ez hülyeség, én vagyok rá az élő példa

A párom, ma már a férjem, mikor érettségizett, olyan csúnya és sovány volt, hogy mondtam neki: ha így néztél volna ki, mikor megismertelek, szóba sem álltam volna veled. Aztán összekerültünk, egy tánccsoportban táncoltunk, és mindenki jóképűbb volt nála, legalábbis elsőre úgy láttam. Viszont nagyon édesen tudott mosolyogni, és persze volt vagy 20 kiló plusz rajta az érettségis képéhez képest :) Szóval egyre vonzóbbnak találtam. Atán egy évvel később összeházasodtunk, és ma már ő a legszebb férfi a számomra és szörnyen féltékeny vagyok mindenkire.


Hidd el, a normális lányoknak a normális fiúk kellenek. Akinek nem, azzal nem érdemes foglalkozni.

28/N

2009. máj. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én csúnyának tartom magam de a lányok szerint aranyos vagyok xD meg a barátnőm sem panaszkodott még :D
2009. máj. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.. Én egyáltalán nem vagyok se népszerű, se menő a csajok körében, mégis másfél éve élek boldog párkapcsolatot. :)


17/F

2009. máj. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát az én férjem sem a legmenőbb/legnépszerűbb kategóriából való. De imádom, mert nagyon kedves és figyelmes.


25/L

2009. máj. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül (:

A legnépszerűbb pasik általában jó humorúak és többségük olyan pasiideál.

Attól még, hogy körül vannak véve csajokkal, ne legyél biztos benne, hogy azok a lányok szivesen össze is jönnének akár vele



A lényeg az, hogy önmagad add.

2009. máj. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nekem pont nem az ilyenek jönnek be..sokkal inkább kedvelem a visszahúzódó fiúkat, mert ők olyan aranyosak..és így legalább kibontakozhatok mellette.
2009. máj. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A hegyi beszédre vagy az igazságra vagy kíváncsi? hegyi beszéd stílusban a válasz nem az igazság viszont az hogy igen.:( 20F
2009. máj. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!