Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányoknak miért fontos...

A lányoknak miért fontos annyira a fiúk külseje, ők miért nem a személyiségek nézik a fiúkban, mint én a lányokban? Csak én nem értem a tini csajok fura működését?

Figyelt kérdés
Nekem külsőre nincs sok igényem, csak a túlsúlyos csajokhoz nem tudok vonzódni meg a túl fiús lányok nem vonzanak amúgy egész sok lány tűrhető külsőre, főleg, ha személyisége olyan, amilyet keresek, könnyen meg tudom szeretni a lányt, de ők valahogy úgy tapasztaltam a külsőt veszik előre és csak is ilyn tökéletes kislányos bájú már már Dzsásztín BÍber szinten lévő srácokkal akarnak csak ismerkedni is.
2014. szept. 25. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Amit írsz, 14-15 éves korban igaz csak. Később kinövik. Amikor meg felnőtt fejjel egy férfi ezen kesereg, akkor vagy tényleg hihetetlenül ronda, és akkor *az ő esetében* valóban ez lesz az elsődleges szempont, vagy másik eshetőség, hogy valami olyan személyiségbeli hibája van, amit magának se hajlandó elismerni, és könnyebb a külsőre fogni. Kihagytam valamit?
2014. szept. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A külső megfog, a belső megtart. Már a kezdetekkor is kell egy alap vonzalom, anélkül nem megy.

De más tészta, hogy egy csomó csajnak csak dísznek kellenek a pasik. Minnél csillogóbb a páwa, annál több barátnője fogja irigyelni.

Mondom ezt úgy, mint egy tini lány.

2014. szept. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez azért lehet, mert rondának tartod magad vagy a környezeted téged.

Normális ember nem CSAKIS az egyik oldalát nézi, hanem mindkettőt.

2014. szept. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Igen a legtöbb lány a külsőt nézi,de nem mindenki,majd találsz olyan lányt is aki hozzád illik.
2014. okt. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2014. okt. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem annyi lenne a kérdésem hogy ha itt panaszkodsz hogy miért a külsőt veszik előre a lányok akkor mi a bajod a fiús lányokkal illetve a túlsúlyosokkal? Aláírom hogy számít a külső de nem feltétlenül sokat nekem már tetszett picit husisabb fiú mert full aranyos volt és én nem érzem magam nagyon húsosnak 14/l
2016. okt. 26. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!