Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A tini csajoknak miért fontos...

A tini csajoknak miért fontos annyira, hogy a fiú tökéletesen nézzen ki külsőre, ők miért nem olyanok hogy szinten miden fiút vonzónak látnak és adnak is esélyt az ismerkedésre, miért nem olyanok ők, mint mi fiúk?

Figyelt kérdés
Mert mi fiúk szinte minden láynak megadjuk az esélyt az ismerkedésre, a lányok meg csak a tökéletes kinézetű páwáknak azok kapnak 500 lájkot, a tök átlagos fiúk meg egyet sem, meg folyton lerondáznak minket, pedig nem si vagyunk rondák csak nem vagyunk páwák.
2014. szept. 14. 20:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Úgy van ahogy mondod. Hogy miért azt én sem tudom. Köszönjük kérdésed! Nagyon bölcs észrevétel.
2014. szept. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Gádzsik 4 hallgasd meg
2014. szept. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem vagyok páwa de facen 500-600 Lájkjaim vannak (nem gizdulni akarok) szoval egy átlagos fiu is kaphat sok lajkot

Az hogy személyesen menyire vagyok sikeres...Nemtudom

18f

2014. szept. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

igen nagyon igazad van ebben


amúgy a pénz körül forog minden, hogy mennyit tudsz költeni magadra

2014. szept. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nem mindenkinek jönnek be a páwa srácok, én velük nem is tudok normálisan beszélni, nem járnék olyan fiúval
2014. szept. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, fogalmam sincs miért van ez így. Megtehetik, és vissza is élnek vele.
2014. szept. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ki a fszt érdekelnek a lájkok?pont ezért szarnak le mert ilyenekkel foglalkozol,amíg ti a facebook profilotokat állítjátok addig a csajokat szétdugják
2014. szept. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mert ahogy Einstein anno megjósolta: ez a civilizáció egy rakás idiótával van tele.

Engem is roppantul idegesít, hogy az analfabéta, ecsetfejű páwák, akik majdhogynem undorítóan néznek ki kapnak 4-600 lájkot miközben azok ilyen álomvilágban élnek. Közben meg nyáladzanak rájuk a csajok. Azt utálom a legjobban, amikor valamelyik facebook csoportba kitesz egy páwa egy képet, hogy "10/?" azt majdnem mindenki ad legalább 8 pontot holott úgy néz ki mint egy ididóta. Ez engem is bosszant. De tudod mit? Lesz*rom. Az, aki az ilyenekért nyáladzik az nem kapott még pofont. Sajnos egyre több az ilyen. De ez csak az ő bajuk. Ők maradnak tudadlanok, műveletlenek. Éljenek csak a kis világukban. Egy normális ember ilyenekkel nem foglalkozik. Azok a nyáladzós emberek soha nem fogják meg találni az igazit és soha nem lesznek boldogok. Te, mi viszont igen, akik tudják, mi' fán terem az Élet.

Ők soha nem fogják tudni, boldogtalanok lesznek és ez az ő hibájuk, amire soha nem fognak rájönni.

Tehát egyszerűen válaszolva azért, mert nem részesültek megfelelő neveltetésben és nem tudják mi számít igazán

2014. szept. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
500 lájk?és mit kezd azzal?semmit.kitörölheti vele a seg*ét.Legtöbb embernek azért van annyi mert kamu ismerősei vannnak csak,ha te bejelölsz 2000-3000 embert neked is lesz 500 lájk a képeden...
2014. szept. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Sosem értettem, hogy mire jó ez a páwáskodás.. amúgy én személy szerint inkább visszataszítónak találom, ha egy fiú páwa. Sosem néztem/nézem a külsőt. Egy könyvet sem a borítója alapján ítélünk el, hanem attól amit benne találunk. Jobb hasonlat nem jutott eszembe. 14/L
2014. szept. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!