Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A tini csajoknak miért fontos...

A tini csajoknak miért fontos annyira, hogy a fiú tökéletesen nézzen ki külsőre, ők miért nem olyanok hogy szinten miden fiút vonzónak látnak és adnak is esélyt az ismerkedésre, miért nem olyanok ők, mint mi fiúk?

Figyelt kérdés
Mert mi fiúk szinte minden láynak megadjuk az esélyt az ismerkedésre, a lányok meg csak a tökéletes kinézetű páwáknak azok kapnak 500 lájkot, a tök átlagos fiúk meg egyet sem, meg folyton lerondáznak minket, pedig nem si vagyunk rondák csak nem vagyunk páwák.
2014. szept. 14. 20:55
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ez mind szép és jó, mégis eddig akárhány lánnyal ismerkedtem mindről az derült ki, hogy a külső a lényeg nála igazából.
2014. szept. 14. 22:28
 12/13 anonim ***** válasza:
Még hogy a tini fiúknak nem számít a lányok külseje? Na kacag a vakbelem... Biztos a Marson éltem és azért nem volt barátom tiniként csak már huszonévesként, mert a tini fiúkat annyira nem érdekelte a kinézet.. ja tényleg, a mellméret nem számít bele a külsőbe. Mert igen, engem utasított el azzal srác tiniként, hogy hát bocs, de kicsi a melled. Szerinted mennyire voltam magam alatt? Rohadtul. Kellett pár év, hogy rájöjjek a fiúk marhák és amelyiknek nem tetszek az így járt, kihagyott egy jó partit, mert ugyan kicsi a mellem, de bevállalós vagyok és nagy étvágyú az ágyban a sok plázacicával szemben akik bottal se nyúlnának hozzá egy fiúhoz és csak fekszenek az ágyban, mint egy darab fa. De végülis az a fontos, hogy nagy legyen a mellük.
2014. szept. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Ez nem igaz. Szerintem egy igényes férfi igen is válogat. :)

Nem vagyok bunkó az adott lánnyal, de a tudtára hozom, hogy nem érdekel. Egyszerűen van, hogy más áhítozik utána, de nekem már már "nincs undorom" hozzá.

A külső egyébként azért igenis fontos. Látszik, hogy az illető ad e magára és az első benyomásra.

Én, mint sportoló meg főleg úgy válogatok, hogy az illetőben is legyen egy kis hajlam a mozgalmas életre. :) Akik meg a lájkokon b***lnak...Facebookom sincs és mégis vidám, teljes életet élek. :)

2014. szept. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!