Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem vagyok beszédes és nem...

Nem vagyok beszédes és nem igazán szeretek sokat beszélni ez nagy hátrány lehet a lányoknál?

Figyelt kérdés

Nem vagyok annyira ismerkedős típus, elég nehezen ismerkedek emberekkel és eléggé megválogatom, hogy kikkel ismerkedjek, mert vannak emberek, akikkel egyáltalán nem tudok jól kijönni.

Én gyakran feleslegesnek érzem az ismerkedés elején levő sablonokat, hogy mit szeretsz csinálni, melyik iskolába jársz, hol dolgozol, milyen zenéket szeretsz és egyebeket. Egyszerűen nem szeretem ezeket a kérdéseket feltenni és azt se szeretem, ha engem kérdezgetnek, gyakran kényszeresen kérdezem ezeket és válaszolok rá.

Alapból nem vagyok ilyen "társaság közepe" típus, nem tartom azt helyesnek, hogy sok fiatalnak az a szórakozás, hogy éjszaka isznak, buliznak. A házibulikat azért elviselem, ha normálisak az emberek. Nappal szeretek aktívabb lenni, mint éjszaka, sokkal többre értékelem a parkban sétálást az éttermeket a filmezést, mint a bulizásokat. Lehet jobban járnék egy olyan lánnyal, aki beszédesebb? Mert egy hasonló lánnyal lehet megunnánk egymást.


2014. okt. 1. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok, csak lányként :D
2014. okt. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyesmi problémám volt/van. Néhány procedúrát annyira fölöslegesnek tartom, hogy inkább nem is mondok semmit és ebből szokott lenni kellemetlen csend. Aztán találtam valakit, akivel bármiről bármikor tudok beszélni, hülyülni. De másokkal ugyanúgy ez nem megy. Szóval megszerettük egymást és tádá, így lett a csokapik
2014. okt. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor veled mégis miről lehet beszélni első talikor? sztem senkid nem lesz így
2014. okt. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
őszintén?! ezmiatt a csajok egy jelentős része alapból kizárja a kapcsolatépítést!
2014. okt. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!