Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire hátrány ez?

Mennyire hátrány ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok , 17éves lány vagyok.

Már 10-11 éves korom óta ' nem bírom elviselni' a nagy orrom !

Mai napig utálom..És önbizalmam sincs néha már ez miatt.

A külsőmmel lényegében szerintem nincs gond..

160-62centi vagyok ,kozephosszu haj ,testemmel/alakommal megvagyok elégedve ,ha időm engedi hetente edzek ..

Nagy zöld szemem van , és probálok igényes lenni ..

Viszont széles az orrom ..ilyen 'krumbli orr 'féle :( Nagyon rossz hogy ez miatt már 2éve csak ritkán beszélek fiukkal..

Most lett volna egy találkozom egy fiuval ,aki nagyon tetszik ,de lemondtam mert nem szeretnek elotte 'égni '..

Nagyon visszataszito egy nagy orr ?!(széles) Hogy probáljam elfogadni ?!:(


2014. szept. 28. 08:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Képet!


Egyébként ne rinyálj! Nekem ferde deformált orrom és nyúlszájjam van, ráadásul fiúként még nehezebb dolgom van, mint neked. Nekem még sohasem volt randim.

2014. szept. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Dehogy az!!!!

Én az éjjel nappal budapestben szereplő Ritának is nagy orra volt, és baromi jól állt neki.

Aztán megműtette, mert nem tetszett neki és kajak csúnyácska lett emiatt az egész arca.

21/f

2014. szept. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha már elhívott randira valószínű látta az orrod, és így tetszettél neki. Próbáld meg helyrehozni ha tényleg bejön neked :)
2014. szept. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igazából elég sok fiúnak tetszek ..Remélem tényleg annyira nem nagy gond !:)
2014. szept. 28. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!