Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az normális, ha a tükörbe...

Az normális, ha a tükörbe nézve nem látom magam csúnya srácnak, de a csajok közül mondjuk 30-ból 29 tuti rondának vagy levegőnek néz? Mással is van így vagy csak én kerültem ilyen fura helyzetbe?

Figyelt kérdés
Smároltam, dugtam, barátnőm is volt már. Nem értem miért fikáznak, hogy ronda vagyok, szerintem szép a szemem, bájos a fejem, nincsenek ragyáim, hájas sem vagyok, igaz kigyúrt állat sem, de ki nem szarja le. Majd, ha a csaj fizeti a drága kondis izmaimat, akkor felőlem leszek a kedvéért éjjel-nappal zabáló kigyúrt Gyurka. :D

2014. szept. 28. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem vannak ragyáim, de így sem látom magam csúnyának a tükörben. Viszont az utcán inkább lehajtott fejjel megyek, mert a lányok undorodva néznek rám.
2014. szept. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát fura, ugye ez az oldal tele van önértékelési gondokkal küszködőkkel, az ilyen ritkább aki talán kissé "túlértékeli" magát, a külsejét. Respect, így kéne mindenkinek hozzáállni! :)
2014. szept. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem ronda vagy csak bunkó hülye paraszt szerintem :D rosszul közeledsz a lányok felé, nem jó a kisugárzásod , viszont a nézőpontot jó, nem vagy önbizalomhiányos ami becsületre méltó, de ha eddig nem volt gond akkor most miért érdekel ennyire idegenek véleménye? 20/f
2014. szept. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak bosszantó, hogy ilyen sok csajnál kell próbálkoznom, mire találok olyat, aki nem okádik a képemtől. :D Mondjuk sosem értem miért tartanak rondának, szerintem valami baj van a szemükkel, húzzanak a szemészetre. xd
2014. szept. 28. 21:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak rossz ízlésed van, nekik meg jó, esetleg fordítva.
2014. szept. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet az öltözködésed nem jön be nekik. Esetleg büdös vagy.

Vagy te is olyan marha vagy, aki azokat a lányokat spécézi ki magának, akiket csak a páwák érdekelnek.

Vagy tényleg nem jó a dumád.


Küldj már egy képet légyzsi! Kíváncsi lettem.

2014. szept. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ja nekem is jöhetne kép :D, megmondom a frankót
2014. szept. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!