Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Összejönnétek egy nagyon...

Összejönnétek egy nagyon csinos, nagyon jó nővel, aki elvből nem mossa a fogát?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy nagyon csinos jó nővel (10/10) modellkedik is. Ápolt, csinos, viszont nagyon büdös a szája, mert elvből heti egyszer moss csak fogat. Azt vallja, hogy a gyakori fogmosás fognyaki kopást válthat ki, illetve kophat a fogzománca. És a kutyák se mosnak fogat mégis jók a fogai.
2014. szept. 28. 18:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
szerintem igen. Küldesz róla képet?
2014. szept. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Igaza van, de csak ha SZARUL mosol fogat.
2014. szept. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
milyen kellemes illata lehet, pláne egy szopás után másnap :D
2014. szept. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Ezek után járjon egy kutyával. Biztos lenne közös témájuk.
2014. szept. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Imádnék vele csókolózni miután minden nap a szájába élveznék :)
2014. szept. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
11-nek ment a kép
2014. szept. 28. 19:06
 17/22 anonim ***** válasza:

Undorító. Ok, van hogy nálam is kimarad 1-1 nap, de ha találkozom valakivel, főleg ha egy fiúval, akkor akár egy nap többször is megmosom. Több napi együttlétnél minimum a napi kétszer.

Elég hülye nézet ez, mert lehet hogy minimálisan koptatja, de ha nem mossa, akkor meg szó szerint elrohad, kihullik. Ha a fogkrémben található anyagokkal van a baja, akkor meg keressen biot, azok is nagyon jók. Még jobbak is minta normál bolti.

És nem tudom hol él, de én illatos, vagy szagtalan szájú kutyával még nem találkoztam, legfeljebb azután hogy leszedték a fogkövét, ami a fogmosás hiányától volt.

2014. szept. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Képet nekem is küldhetnél!
2014. szept. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Attila Iványi válasza:

Szia, ha meghallgatod tennék egy javaslatot. Fogorvosnak készülök úgyhogy nem a levegőbe beszélek:D

https://www.youtube.com/watch?v=fa3_mTa34xU mutasd meg neki ezt a videót és vegyél egy ilyen curaprox 5460 nevezetű fogkefét. A lényege az, hogy 5460 sörtéje van és ha a videó szerint mossa a fogát a büdös életben nem lesz fognyaktövi kopása mivel az csak akkor alakul ki ha szarul mosod a fogad:D . Ráadásul emelett a fogkefe mellett fogkrém sem nagyon kell mivel olyan jól kiganézza a száját. Most nyilván nem promózni akarom ezt a fogkefét, ez csak egy tanács:D . Körülbelül 1000 forint 1 db, tehát nem egy nagy beruházás ;)

2014. szept. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

nekem is vmi ilyen fogkefét ajánlott a fogorvosom, s a fogmosást is ugyanígy mondta - ezáltal a fogkő kialakulása előzhető meg :)

- azt hittem a számjelzés a sörték keménységére utal

2014. szept. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!