Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy olyan lánnyal aki csinos és szép de a fogai nem?

Figyelt kérdés
2014. júl. 23. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Hogy hogy nem szépek? Mire gondolsz?:D
2014. júl. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem a külseje a lényeg..és hát miért?lehet hogy nem tehet róla h olyan neki,
2014. júl. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hát kuszán állnak és szuvasodik ahol egymásra vannak csúszva.
2014. júl. 23. 20:55
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez pl az én fajtámnak taszító, nekem is csúnyák voltak most meg tökéletesek, hát én meg nézem egy lány fogait az biztos :D
2014. júl. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Ramcsiii ***** válasza:

Szerintem sokat tesz,hogy ki milyen fogsorral rendelkezik..Igaz,ha nem nagyon tehet róla,de én teszek mindig róla hogy az enyémek rendben legyenek!

Viszont ha össze-vissza is állnak,akkor az korrigálható,javitható fogszabályzóval :)

2014. júl. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem!!!


Ugy csokolozzak vele?

Fujjj

2014. júl. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, én lány vagyok, de nekem is ilyen fogaim voltak. Szerintem undorító. Irány a fogorvos, fogszabályozás. Minden meg lehet oldani. Nemsokára le is szedik nekem, álomfogsorom lesz. Nem jönnék össze olyan férfival, akinek nincs szép, egészséges fogsora.
2014. júl. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
az mind1, csak ne legyen feltűnő, és smacizásnál ne lehessen érezni (érted mire gondolok)
2014. júl. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ANYÁM!!!! Ne röhögtess már, inkább halok meg! Addig lökdösném, pofára nem esik egy fogorvosban. Gusztustalan!
2015. ápr. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna.
2015. ápr. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!