Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha nem merek oda menni egy...

Ha nem merek oda menni egy csajhoz se ismerkedni, és nem tudom mit kéne mondani akkor lehet hogy nem is lesz senkim? 25f

Figyelt kérdés
2014. szept. 28. 18:00
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
45%

Ha ez neked uncsi akkor mit vársz, mit kérdezzen egy ismeretlen lánytól?

Szerintem ha próbálkozik az sose baj, majd megtanulja hogy milyen visszajelzéseket kap a lányoktól és a szerint ejti rabul következő áldozatát. Ne várja hogy majd a sült galamb repül a szájába, valószínűleg sok csodálatos élményről marad le az antiszociális viselkedése miatt!

2014. szept. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
de oda menni se merek?lehet hogy fel kéne adnom?
2014. szept. 28. 18:16
 13/24 anonim ***** válasza:
0%
Akkor ne menj oda, majd más odamegy. Istenem... Töketlen pasi tudod kinek kell ugye? (senkinek)
2014. szept. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 Bad G-Sus ***** válasza:
0%
kukába veled
2014. szept. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
50%
Vegyél erőt magadon.. Lehet ha elmennél konditeremben néhányszor a tartásod is megváltozna és több önbizalmad lenne ha magadat helyesebb pasinak látnád.
2014. szept. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Hercegnő_: ) ***** válasza:

12-es,csak azért unalmas,mert idegesitőek a részeg fiúk,akik mindig rámásznak minden lányra..és mindig ezzel a szöveggel jönnek,holt régyegek,levakarhatatlanok.Csak ezért.


De ha normálisan áll a dologhoz,kedves,akkor miért is ne kezdhetne ezzel.


De ne félj odamenni,biztosan nem pofozna fel senki,ha meg nem is vagy az esete,max beszélget veled és ennyi.

Nem harapunk mi sem..

2014. szept. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
legyen már vér a pucádban!! :DDD
2014. szept. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Örülj neki! Melóhelyemen hétfő reggel 8tól péntek Du 4ig csak a családi problémáiról beszél mindenki, padi csak 8 munkatársam van, és nem fogynak ki a témából.


Ezek után és cseppet sem tudok irigykedni a kapcsolatban élőkre, végképp nem is kell kapcsolat.


25F

2014. szept. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:

Ember..Mondok én neked valamit: Egyszer élünk

Jól gondold át

2014. szept. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
de nem tudok vele mit kezdeni ha ilyen luzer vagyok az ilyen dolgokba
2014. szept. 28. 20:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!