Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tudtok mondani Budapesten...

Tudtok mondani Budapesten olyan szórakozóhelyeket, ahol leszbikus / biszex lányokkal lehet ismerkedni? 22/L

Figyelt kérdés
Az internetes oldalakban csalódtam, ezért inkább élőben próbálnék szerencsét. Az ösztrosokkról tudok, mint kifejezetten leszbikus buli, de az csak havonta egyszer van és oda eddig nem tudtam elmenni. Ezen kívűl vannak még ilyen bulik? Vagy olyan helyek ahol leszbikus vagy biszex lányokkal tudok ismerkedni? Köszönöm az esetleges válaszokat.

2014. szept. 18. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
sztem Instant és Peaches :D
2014. szept. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
szokott lenni a wow nevű buli! facebookon megtalálod őket(woman on woman). illetve minden csütörtökön az Ankertben tape van,ami egy meleg buli de szoktak lenni lányok is :)
2014. szept. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. szept. 19. 00:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Konkrétan ösztro sokk buli, ami azt hiszem legközelebb október 11-én lesz a Grundon. :)
2014. szept. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Alterego, Underground ezek a leg népszerűbbek.
2014. szept. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!