Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha nem merek oda menni egy...

Ha nem merek oda menni egy csajhoz se ismerkedni, és nem tudom mit kéne mondani akkor lehet hogy nem is lesz senkim? 25f

Figyelt kérdés
2014. szept. 28. 18:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Miért nem mersz? Járj el szórakozni
2014. szept. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

nem tudom mit kéne mondani!

eléggé parázok

2014. szept. 28. 18:03
 3/24 anonim ***** válasza:
Mondjuk nyiss egy sziával.
2014. szept. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:

Na engem is ez készít ki ... van olyan pasi akinek állítólag tetszek és nem mer velem beszélni -.-

fiúk vagyok .. egy lány még örül is neki ha odamegy hozzá egy fiú, így még növeled is a csaj önbizalmát:)

2014. szept. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Szia, hogy vagy, szimpatikusnak tűnsz stb stb.. Nekem ez így tökéletes indítás lenne:-)
2014. szept. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
és pl. kérdezd meg hogy van... kérdezz a napjáról!! utána ő is visszakérdez és máris kialakul a beszélgetés;)
2014. szept. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
köszönésig el jutnék de utánna csak be égnék!
2014. szept. 28. 18:08
 8/24 anonim válasza:

de csak nyugodtan és természetesen.. egy csaj nem tud annyira bégetni .. nincs mitől félned;)

megverni nem vernének meg.. nem lenne semmi:)

a legeslegrosszabb esetben is csak annyi lenne hogy lepattint a csaj..pff. nagy ügy!

2014. szept. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
57%
Tisztelt válaszolók, miért biztatjátok hogy menjen oda, ha nem akar odamenni, akkor majd a dominánsabb nők odamennek. Lehet kevesebb van belőlük, de azért vannak :) Szóval türelem és ne menj oda, ha ne akarsz!!!!!!!!!
2014. szept. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Hercegnő_: ) ***** válasza:

Igaz,nálam ezek már uncsi szövegek,de mindig igy kezdik:

Köszönnek,mondjuk megdicsérik,hogy jól táncolok..vagy mindig mindegyik megkérdezi hova valósi vagyok,van e egyáltalán barátom,mi a nevem..stb,stb..


Nem nehéz odamenni és köszönni,vagy valamire rákérdezni,inkább az a legrosszabb,mikor visszautasit gorombán..szerintem.


Ne legyél annyira szégyenlős..:)

2014. szept. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!