Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért csak olyan csajok...

Miért csak olyan csajok akarnak velem járni folyton, akik még szüzek és nem is igénylik a szexet?

Figyelt kérdés
Volt már egyéjszakásom és az ilyen csajok járni nem akartak velem fura mód, de még ilyen összejárós szexbarát csajom se volt, ellenben most is van három csaj, aki hajt rám, szabályosan nyomul, járni akarnak velem, de látszik rajtuk, hogy a szex nem érdekli őket meg ilyen jó lányok, pechemre. Pedig én a rossz, tüzes csajokat szeretem, az se baj, ha össze-vissza dug, csak jó fej legyen, humoros, kicsit őrült, mint én és sok dologban benne lenne legyen. Szexbarát kéne nekem úgy érzem most. Nem rég szakítottam a csajommal, mert nem akart dugni, egyáltalán plusz már elegem volt a nyavalygásaiból.
2014. szept. 28. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
nem értem, mi van egyes lányokkal... a jó szex része a párkapcsolatnak, senki nem nézi őket kur-vának, nem csak a szexért lenne velük az ember... vagy nem tudom mit gondolnak...
2014. szept. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tudják kicsi a farkad azt hiszik akkor bevetni se akarod.
2014. szept. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanilyen a barátom. Nála töketlenebb nem kell... Mondjuk én próbálom menteni a menthetőt és kitartani mellette, mert más téren a nyomába se ér senki, de nem tudom meddig. Nem hittem volna, hogy van olyan a fiúk közt, aki nem szűz már évek óta, mégsem fontos neki a rendszeres szex legalább hetente. Na mindegy. Azt kell mondanom, nagyon ritka olyan, aki egyszerre hűséges és szexmániás is. (Vagy mit is akarsz te?) Szerintem ez mindkét nemre igaz. A dugópajti dolog pedig sajnos máshogy fest a való életben, mint a filmekben, nem lehet fölösleges bonyodalom nélkül megvalósítani. Vagy összejössz az egyik lánnyal és kivárod, hogy legyen szex, vagy marad az egyéjszakás, vagy vársz, hátha lesz valami ritka eset a kettő között.
2014. szept. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

lehet, mert fiatal csajok akarnak összejönni veled... te hány éves vagy? hány évesek próbálkoznak nálad?

mert én 16 éves koromban csak ilyen 14 éveseknek kellettem, akik még nem akartak szexet, a 16 éves csajok meg 18 évesekre buktak, akikkel szexelhettek...

2014. szept. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!