Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nincs egy bevállalós,...

Miért nincs egy bevállalós, laza tini csaj, akivel szexelgetni összejárhatnék, miért van az, hogy folyton prűd, apáca, unalmas csajok akarnak járni velem?

Figyelt kérdés
Őrület, nyáron is csak egyetlen egy egyéjszakás jött össze. Nem értem miért nincsen sok bevállalós, szexmániás laza, szabad nyitott gondolkodású csaj, akivel kefélgetni összejárhatnék legalább heti egyszer mondjuk.

2014. szept. 25. 16:53
1 2
 1/12 anonim válasza:
39%
Ne fogjátok vissza magatokat lányok. Várom a jelentkezőket én is! ;)
2014. szept. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Hehe, erre aztán várhattok :D Az ilyen csajokat általában sok pasi veszi körül, csak nem gondoljátok, hogy majd a GYIK előtt fognak görnyedni, és olyan csókákkal fognak foglalkozni, akik arra szorultak, hogy a GYIK-en keressenek csajokat? El vagytok ti tévedve. :DDD
2014. szept. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hehe el vagy te tévedve kettes, az összes csajom netről szedtem fel eddig, csak nem értem miért ilyen jó kislányok, sehol egy perverz szexőrült csaj köztük.
2014. szept. 25. 17:08
 4/12 anonim ***** válasza:
Netről szedted fel? Konkrétabban honnan? Mennyit kell összehazudni érte, hogy összejöjjön?
2014. szept. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

@Kérdező


Elég szánalmas, hogy az összes csajodat a netről szedted fel, nehogy már erre legyél büszke. Gondolom, azok olyan csajok is lehettek...Felvilágosítalak, hogy még a "bevállalós" csajok is a férfikat szeretik, nem pedig az olyan csókákat, akik csak szexuális tárgynak nézik őket. Mivel nem tudsz normálisan viselkedni, ezért nem akar veled senki se járni, és ezért vagy itt.

2014. szept. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én úgy látom csak a külsőre mennek a szexéhes csajok, ez itt a gond. Én kisfiús vagyok, elismerem ez nem vonzó nekik, hát ez van, bekaphatja, akinek nem vagyok elég jó, van más, akinek jó vagyok.
2014. szept. 25. 18:42
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor mi a probléma? Össze vagy ám zavarodva!
2014. szept. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? XD
2014. szept. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Szóval nem laza, nyitott gondolkodású csajt keresel, hanem buta felszínes ribiket.
2014. nov. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Am nekem bejönne a kisfiús alkat, kár hogy ilyen személyiséggel párosul.
2014. nov. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!