Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi van a lányokkal tényleg...

Mi van a lányokkal tényleg csak a kis divat majom srácok jönnek be nekik?

Figyelt kérdés
Ha már egyszerű normális srác vagy semmi esélyed hogy a túraban van ez
2014. szept. 28. 15:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát én is ezt tapasztalom :D Nyilván szar helyen keresgélek és csak az én környékem ilyen elb_szott.
2014. szept. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne altalanosits! 15 vagyok es messziről elkerulom az ilyen sracokat!!
2014. szept. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

ha már nem vagy 1 istenadta jo képű gyerek meg nem vagy divat majom akkor lehetek akár milyen normális stb úgy is megyek a levesbe.

De javítsatok ki ha nem így van

2014. szept. 28. 15:23
 4/10 anonim válasza:
Hát ha körülnézel, mindenhol ezt látod. "Páwa" nyomorékokkal járnak mert nekik van pénzük. Volt egy lány, akivel kölcsönösek voltak az érzelmek, de túl sokáig voltam a baráti zónába, és mégsem jöttünk össze. Azt mondta, hogy ő nem bukik ilyes fajta csávókra, most meg még is ilyen páwa b*zi gyökérrel van együtt..
2014. szept. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pontosítok, a gyakorin síró kisfiúk taszítják őket.
2014. szept. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
én nem sírok egyáltalán csak nap mint nap ezt látom
2014. szept. 28. 15:34
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Ha már egyszerű normális srác vagy semmi esélyed "

-most mondd a szemembe, hogy fordítva ez nem igaz.. na látod, ti pasik se veszitek észre a normális lányokat

2014. szept. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
itt Debrecenben is a páwák a nyerők. pár ilyen kis majom le is oltott rendesen két csaj előtt, pedig a csajok érdeklődtek felőlem, de a páwák miatt utána már ők is csak fikáztak ennyit erről...
2014. szept. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#7-tel kell egyetértsek, bocs : ))
2014. szept. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A 7-el én is tökéletesen egyetértek.

Viszont azt hozzátenném, hogy nem a "divatmajmok" és nem is a "normálisak" tetszenek.

Sajnos találkoztam olyan fiúval akiről azt gondolná az ember, hogy milyen rendes és hát kiderült az ellenkezője. És láttam már "páwát" lovagiasan és udvariasan viselkedni egyhuzamban sokszor.

Szóval ezt így nem tudom kijelenti, hogy melyik fajta tetszik. A lényeg, hogy a viselkedése és a személyisége rendben legyen.

Szerintem... :)


16/L

2014. szept. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!