Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Ha külsőről van szó...

Fiúk! Ha külsőről van szó akkor fontos számotokra az, hogy nőiesek legyünk vagy sem?

Figyelt kérdés

Tehát mondjuk számotokra mi vonzóbb? A lány aki teljesen átlagosan (farmer, poló+tornacipő) vagy nőiesebben (szoknya, blúz+balerina/magassarkú cipő, kevés kiegészítő) -t hordjanak?

És mondjuk a hajjal, hogy álltok...? Laza copf, kiengedett (egyenes vagy göndör?) haj, esetleg fél konty? (Azoknak akiknek az utóbbi nagy betűs halandzsa :-)...: [link] )


Melyik a vonzóbb számotokra? :-)



#haj #divat #lány #külső #farmer #szépség #ruha összeállítások
2014. aug. 29. 16:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Farmer, póló+tornacipő


A haj meg igazából mindegy, kinek mi áll jól.

2014. aug. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Attól függ kinek mi áll jól! :) Nekem pl egy farmer+pólós lány is tud ugyan olyan nőies lenni mint egy szoknyás magassarkús!

25/F

2014. aug. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem valahogy a ketto kozott az idealis =D egy lanyon nagyon jol all a szoknya, de van, akin a farmer jobban all =) nekem az egyenes kiengedett haj a kedvencem =D
2014. aug. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nálam fontos a klasszikus nőies kollekció, viszont ha egy nő valóban nőies, akkor a farmer-póló-tornacipő kombinációban is az tud lenni.


25/F

2014. aug. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
vagy pl engem még az is nagyon be tud vadítani egy egy farmernacis csajon magassarkú van :)
2014. aug. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Evergrey ***** válasza:
Nekem egy nő nőiessége nem az öltözködésén, vagy a frizuráján múlik, hanem a kisugárzásán. 25/F
2014. aug. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6-osnál a pont. Mindegy, hogy milyen ruha van rajta, ha ő 100%-ban nőnek érzi magát, az a kisugárzásán is érződik és nőies lesz.
2014. aug. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A lánytól függ hogy melyik kombináció illik hozzá. Viszont egy szoknya, harisnya kombó nagyon beindít :D
2014. aug. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igazából bármelyik formában lehet ő nőies.


Függ a testalkatától is, mert valami lehet nagyon előnytelen is. De van akinek meg minden jól áll mert olyan tündibündi arca van meg jó alakja,

2014. aug. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Dj Bax válasza:
Farmer póló a jobb bár a farmer lehetőleg legyen testhezálló feszülős úgy a legjobb
2016. ápr. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!