Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg, ennyire fontos a...

Tényleg, ennyire fontos a facebook?

Figyelt kérdés
Tényleg ennyire fontos a faszbúk? Szinte mindenki hülyének néz, mert nem frissítem az adatlapom és nincs fennt kép rólam. Már mindenki b*sztat ez miatt (baráti körön belül mindenki). 1 hónappal ezelőtt ismerkedtem meg egy lánnyal a baráti körömben és szó szerint, mikor ezt meghallotta, alig beszél velem. Már hamarosan múzeumba fognak engem kitenni. Ez beszrás! Most legyeg facebook kocka? -.-

2014. aug. 24. 16:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
14 év alatt igen, ennyire
2014. aug. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
55%
Én konkrétan leszarom a facebookot. Fent vagyok, de kb 2 naponta belépek 5 percre! :D Kép alig van rólam, és soha nem osztok meg szinte semmit. Le is szarnak miatta! :D
2014. aug. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
16 vagyok!
2014. aug. 24. 16:17
 4/19 Noblesse Oblige ***** válasza:

Ha igazi emberi kapcsolatokat akarsz építeni, akkor nem kell belevonni magad a nevezett közösségi oldal világába.

Az az ő szegénységi bizonyítványa, ha ettől nem akarja veled tartani a kapcsolatot.


Egy percig se érezd magad ettől rosszul! Akik szeretnek és a barátaid akarnak lenni, azok lesznek fb nélkül is.

2014. aug. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Én csak a Messengert használom.

L

2014. aug. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
De, a tinik többsége állandóan ezt a szrt nyomja! Még a suliban is, buliban is.
2014. aug. 24. 16:20
 7/19 anonim válasza:

Ha nem is közvetlenül a facebook, de az online jelenlét, folyamatos elérhetőség igenis fontos. Ez van. Ilyen korban élünk.

Az adatlap frissítés, képek, megosztás a kevésbé fontos része szerintem, mondd, hogy semmi közük hozzá, azt raksz ki, amit akarsz és ennyi. Feleslegesen idegesíted magad rajta.

Buliban mondjuk egyenesen gáz facebookozni.

2014. aug. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Sok olyan ismerősöm van aki nincs is fent Facebookon, sőt olyan is aki 1 éve fent volt, de azóta törölte magát. Egyre inkább tele van szeméttel, vírusokkal, hülyeségekkel. Én sem vagyok tagja már.
2014. aug. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"Ha nem is közvetlenül a facebook, de az online jelenlét, folyamatos elérhetőség igenis fontos."


Nem, nem az.

2014. aug. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"Ha nem is közvetlenül a facebook, de az online jelenlét, folyamatos elérhetőség igenis fontos."


Mire találták fel a telefont és a személyes találkozásokat?

2014. aug. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!