Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Facebookos téma! Gáz de most...

Facebookos téma! Gáz de most "fontos" lenne. Miét nem ír?

Figyelt kérdés

Lányoktól kérdezem elsősorban de bárki válaszolhat NORMÁLISAN.

Van egy csaj akit bejelöltem de nem ismerem(nem szokásom a facebook csajozás régimódi vagyok)

Visszajelölt a csajnak 209 ismerőse van szóval nem kamura gyűjti az embereket.

Na ezután írtam neki látta amit írtam de 1 napja nem írt rá...

szerintetek ? Akkor miért jelölt vissza ha nem ír ?

Az közrejátszhat hogy egyik barátnője (Akit ismerek) nem volt ismerősőm és bejelöltem őt is.. lehet azt hiszi hogy mindenkit jelölgetek meg irok mindenkinek ?

Vagy én nem tudom

Köszi



2013. dec. 1. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
ne görcsölj ezen lehet hogy csak rányomott a pracli ujjaival
2013. dec. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
biztos csak épp mással dumált, vagy épp nem volt gépnél, és elhatározta á mindjárt visszaír, csak aztán elfelejtődött
2013. dec. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom. azóta láttam 2szer is Online fent de semmi... na mind1 ráérek majd lesz ami lesz... hátha beszél a bnőjvel is vagy valami... csak fura.. akkor legalább ne nézné meg... vagy lehet direkt igy akar koptatni hogy meglesi de nem ír... de akkor minek jelölt vissza ?

Lehet arra kiváncsi hogy mennyire vagyok kitartó? mondjuk hogy napok múlva irok e ujra vagy valami ?

2013. dec. 1. 22:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szimplán nem érdekled. Írj neki megint és ha akkor is semmi, akkor tényleg nem érdekled.
2013. dec. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!