Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg, ennyire fontos a...

Tényleg, ennyire fontos a facebook?

Figyelt kérdés
Tényleg ennyire fontos a faszbúk? Szinte mindenki hülyének néz, mert nem frissítem az adatlapom és nincs fennt kép rólam. Már mindenki b*sztat ez miatt (baráti körön belül mindenki). 1 hónappal ezelőtt ismerkedtem meg egy lánnyal a baráti körömben és szó szerint, mikor ezt meghallotta, alig beszél velem. Már hamarosan múzeumba fognak engem kitenni. Ez beszrás! Most legyeg facebook kocka? -.-

2014. aug. 24. 16:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Velem azért nem beszélt egy lány,mert nincs facebookom.
2014. aug. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Erről beszélek. A lányok szrnak rám mert nincs face-em.
2014. aug. 24. 16:26
 13/19 anonim ***** válasza:
Nekem sincs facebookom, boldog vagyok nélküle is:D
2014. aug. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Vagy van face-em csak szrok rá. Csak chatelésre használom.
2014. aug. 24. 16:27
 15/19 anonim válasza:

"Mire találták fel a telefont és a személyes találkozásokat?"


Bocs, ha valamit akarok, ami ráér, inkább írok fb-n vagy dobok egy emailt, mint, hogy felhívjak valakit. Elvégre arra találták ki.

Szerintem egy szóval sem írtam, hogy helyettesíti a személyes találkozást, de ha valakivel pár szót akarok váltani, akkor miért is tegyem telefonon (pénzért), mintsem valamilyen online felületen (ingyen)?

2014. aug. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Ma 16:29

Értem én, de mint írtam van face-em csak nem foglalkozok az adatlapommal, nem like-olok stb... Mint írtam csak chatelni szoktam.

2014. aug. 24. 16:32
 17/19 anonim válasza:

Barátom szerintem jobb, ha nem leszel francbúk kocka szánalmas, amit ott művelnek konkrétan az egész magánéletüket oda pakolják egyesek az életük másról sem szól, mint a facebook-ról ne légy egy az közülük a való világ sokkal mókásabb, mint a közösségihálózat és ezzel nem az RTL-s valóvilágra célzók. :D

Nekem volt már párszor francbukom és egy másik csávó lenyúlta a profilomat azzal csajozot be az, akkor barátnőm ezt látva szakított velem pedig elhiheted, hogy nem én voltam az. Amúgy, meg jobb, ha tőlem tudod ott mindenki fake. :D

2014. aug. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én csak játszok a fészbúkon meg anyámmal csetelek néha. Olykor megosztok dolgokat.
2014. aug. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekem vannak képeim, meg azért rendben tartom, de nagyjából egy éve nem nagyon megyek fel csak messengerre, és arra is csak azért, mert vannak ismerőseim akikkel sajnos nem tudok gyakran találkozni, és itt legalább tudjuk tartani a kapcsolatot...a többi barátommal úgyis minden nap találkozom, csak akkor beszélünk facen ha valami életbevágóan fontos dolog történt...magára a facebookra nem vagyok kíváncsi, jó ha havonta egyszer átnézegetem...nem érdekel mások hisztije, hogy "jajj így meg úgy összetörték a pici szívét", meg "esik az eső" és társai...:) 16/L
2014. aug. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!