Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy lány kezdeményezett?

Figyelt kérdés
2014. szept. 27. 19:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy elfejetettem azt az apróságot, miszerint, ha egy lány kezdeményez, attól még ugyanúgy kéne nekem is érdeklődnöm, ha már egyszer én lennék a férfi, vagy mifene. Nem vagyok túl jó az ilyesmiben, szóval ez a rész a korai időszakban kimaradt, így pedig Ő is hamar ráunt a dologra.


(#2)

2014. szept. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Én kezdeményeztem már srácnál, de mivel nincs túl az első komoly szerelmén, nem lett belőle semmi.
2014. szept. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Kétszer fordult elő. Az egyik egy jó nő volt, teljesen ki volt éhezve, és kikezdett velem. Akkoriban még a jelenleginél is nagyobb lúzer voltam, és azt hittem, hogy szívat. Elég szánalmasan viselkedtem.


Pár évvel később őfensége a Michelin figura keresett meg. Alapvetően nincs gondom a teltebb nőkkel, sőt, kifejezetten tetszik, de ez más volt. 150 centi és 150 kiló. A karja olyan, mint Micimackóé. Emellé buta, mint a tenger, és a fejéről nem lehetett megállapítani, hogy férfi, vagy nő. (Ez komoly!) Emellett még jó 10 évvel idősebb is volt nálam. Nagyon sajnáltam szegényt, és udvarias voltam vele. Lekoptattam annak ellenére is, hogy szűz voltam, és még kapcsolatom se volt soha.


Ennyi a két történet, bár sok év eltelt azóta, nem próbálkozott senki. Vagy lehet, hogy igen, de nem vettem észre.

2014. szept. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
51%
Buliban egyszer lesmárolt egy lány.De mivel diszkó volt plusz valamiért nem kértem el a számát, azóta se tudom ki volt. :D
2014. szept. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Volt pár, de aztán nem lett semmi komoly. Egyszer részegen még az unokatesóm is kikezdett velem :D 23f
2014. szept. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Igen, volt.
2014. szept. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Soha nem volt még ilyen,és valószínű nem is lesz sajnos,pedig nagyon jó lenne... :/

23/F

2014. szept. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem volt.
2014. szept. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Igen 2x is

Az első egy máig jó barátom és egy kocsmázós est után hívott el buliba ahova nem mentem mert már túl fáradt voltam. És ezt ős koptatásnak vette vagy valami hasonló. A másodikkal pedig még mindig együtt vagyunk. Pedig nem vagyok egy szép gyerek.

2014. szept. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nem egyszer, néha elég egy jól sikerült mosoly. :)

18/F

2014. okt. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!