Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért váltja ki ezt belőlem...

Miért váltja ki ezt belőlem ha nem is érzek iránta semmit?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác akivel néha összefutok és amikor beszélnénk alig bírok kinyögni valami értelmeset. Néha összekeverem a szavakat vagy értelmetlen dolgokat mondok amin ő csak kedvesen nevet. Amikor nem vele vagyok nem szoktam ilyen lenni. Amúgy nem nem érzem azt, hogy vonzódom hozzá meg ilyenek. Miért van ez?
2014. szept. 27. 19:12
 1/6 Mr. Truth ***** válasza:
Ez bizony szerelem...
2014. szept. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pedig ez vonzalom. Nem feltétlenül a külsőhöz, hanem mondjuk a személyiségéhez. Esetleg úgy érzed tetszel neki, és ez zavarba hoz.

Én mostanra megtanultam kezelni a fiú ügyeimet, és nem nagyon jövök zavarba, ha olyan sráccal beszélek, aki kicsit is bejön, egy valaki kivételével. Nem is értem a dolgot, mert nem egy nagydumás macsó, sőt inkább visszahúzódónak mondanám, de valahogy amikor vele beszélek, akkor nagyon durván zavarban vagyok. Ami azért is furcsa, mert egy másik srác, (akibe szerelmes vagyok/voltam) abszolút nem ezt váltja ki belőlem, mellette inkább valami furcsa boldogságot, és teljes elengedést érzek, de emellett a srác mellett befeszülök. Talán ilyen hatással van rám a személyisége.

2014. szept. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ és nem kötekedni akarok, de szerintem ez nem az. Szóval nem érzem azt a fellángolást se a testi vonzalmat stb. csak nem bírok mellette rendesen megnyikkani :P
2014. szept. 27. 19:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerinted bejössz neki? Vagy nem lehet, hogy egy nagymenő srácról van szó?
2014. szept. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#2 Neked is köszönöm a választ :) majd meglátjuk mi lesz, jelenleg barátnője van és nem mutat felém nagy érdeklődést szóval :P
2014. szept. 27. 19:37
 6/6 A kérdező kommentje:
#3 Szerintem nem :P Hát nem mondanám menőnek inkább csak olyan nagydumás :D
2014. szept. 27. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!