Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezt a fajta viselkedést a...

Ezt a fajta viselkedést a terhesség váltja ki belőlem?

Figyelt kérdés
Kifejezetten, ha felnőtt emberek leírják: vok a vagyok helyett, ha valaki a szex helyett sex-et ír, illetve minden olyan leendő anyukán, aki olyan mértékben nem tud helyesen írni, hogy képes azt leírni miadtt, monta vagy éppen a töllem.
2009. nov. 23. 16:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Mi a gond??Nem tudsz helyesen írni??Van ez így,de lehet nem a terhesség miatt van,ez bárkivel előfordulhat.
2009. nov. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
mi van??nem egészen értem!de erről nem hiszem hogy terhesség tehet?:)
2009. nov. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Engem nem zavar,lehet nem a helyes irással van a baj,hanem sokan gyorsan irnak,pl én is,és van hogy picit mellé ütök,és gyorsan elküldöm.Mondjuk a vok-ot én sem birom:-))
2009. nov. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az, hogy idegesít a vok meg a töllem, meg ezek a hólyegyerekes megnyilvánulások.
2009. nov. 23. 17:01
 5/14 anonim ***** válasza:

Én is van, hogy csak utólag látom, hogy elütöttem valamit.

Megmondom őszintén, hogy először én is csak néztem, hogy mit jelenthet pl. a vok. Mit írhatott félre az, aki írta? Sajnos ez jellemző, hogy van aki kedveli a szleng szavakat, kifejezéseket. Én azt gondolom, hogy annyi fáradságot igazán vehetnének az emberek, hogy legalább írásban nem használják, vagy sajnos tényleg sokan nem tudnak helyesen írni. Én a "lessz"-től vagyok rosszul. Egyszer egy barátnőm írta sms-ben, nagy csalódás volt.

2009. nov. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Biztos a hormonoktól vagy ilyen feszült. Engem is fel tudnak idegesíteni, de nem csak a helyesírásukkal, hanem azzal is, hogy ha valami olyan választ írok ami egy kicsit különbözik a többitől, egyből lepontoznak, meg beszólogatnak. Pl: leírtam hogy be vagyok oltva, na kaptam olyat....
2009. nov. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
46%
Engem sokkal jobban zavarnak a méhszály, fályás, megilyed, és társai... Szerintem ez nagyon gáz, és ezt nem lehet arra fogni, hogy gyorsan írtam. És ha kijavítod, még meg van sértődve.
2009. nov. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

A 11 éves húgom vok-ozik és használja ezeket a kifejezéseket, az nem idegesít annyira, mint felnőtt, leesndő anyukák szájából "hallani".

Amit az utolsó válazoló írt, az már a csúcs, de azt fel lehet tudatlanságnak is fogni, viszont a vok-ot csak valamiféle primitívségnek.

2009. nov. 23. 18:15
 9/14 anonim ***** válasza:

Utálom néha magam érte, de én is kivagyok ezektől! (kivok.. brrrrrr)

De ami a legeslegjobban kicsinál, pl.: megfogok fázni? Miért kell egybeírni, mikor az igéhez tartozik? Csak azért mert igekötő? Na nálam ez a vezető...

2009. nov. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen vannak tudatlan emberek és vannak betegek.Én diszklexiás vagyok és sajna ezért nem megy a helyesírá.Szeretem ezt az oldalt és írok is ide.Még ha szörnyű is a helyesírásom:)
2009. nov. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!