Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen fajta tejet ihatunk...

Milyen fajta tejet ihatunk terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Naponta egyszer biztosan iszom kávét, de azt nagy mennyiségű tejjel szoktam. Én dobozos, sokáig elálló UHT tejeket szoktam vásárolni, de eddig csak arra vonatkozóan találtam valamit, hogy pasztörizált tejet fogyaszthatok. Tudtok erről valamit?
2009. jan. 30. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én simán ittam mind a "tartós",mind a sima tejet...szerintem csak frissem fejt tejet ne igyál
2009. jan. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan ihatod bármelyik bolit tartós, nem tartós tejet. Én is naponta fél litert megiszom, s semmi bajunk nincs tőle. A friss tehén tejtől kell inkább félni, abban szokott baci lenni, ha nem tiszta körülmények között van lefejve, átszűrve,nincs felforralva stb.
2009. jan. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. :)
2009. jan. 30. 12:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!