Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jelent ez valamit? Mi lehet...

Jelent ez valamit? Mi lehet az igazi ok?

Figyelt kérdés

Egy gondolat nem hagy nyugodni, szabályosan felzaklatott!

Az ismerőseim között van egy lány akit idestova 3 és fél éve ismerek, kezdetben próbáltam közelebb kerülni hozzá de visszautasított mondván,barátként, szeret! Tudni kell hogy ez idő alatt puszin kívül más testi kontaktus nem volt közöttünk. Majd egy gyenge pillanatomban összehoztam egyik haverommal, akivel összejöttek, fél éve vannak együtt, már első alkalommal kéz a kézben sétáltak, ami felzaklatott engem, már már beletörödtem,tultettem rajta magam ,err e most közli a csaj hogy már le is feküdtek egymással,bár a sex nem igazán volt jó a sráccal, ez megintcsak felzaklatott engem! És nem tudom miért? féltékeny lennék a srácra hogy neki félév alatt elöbbre jutott a csajnál mint én 3 év alatt? Vagy még mindig van bennem érzés a lány iránt amit elfojtok? Miért zaklatnak fel ezek a dolgok? én töketlenkedtem voln a el a dolgokat azzal hogy soha nem érintettem meg a lányt,nem öleltem át? Csak ez is azért furcsa mert soha nem is éreztem vagy láttam a lányon hogy várta volna hogy ilyesmiket tegyek!



2014. szept. 26. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyilván még mindig érzel iránta valamit. Én amikor kézen fogva láttam a srácot, akit szeretek egy másik lánnyal, akivel kb előttem melegedtek össze, majdnem belehaltam. És akkor még nem is tudtam, hogy csók is volt. Bár nem jöttek össze végül, de napokig szenvedtem. Alig ment le pár falat a torkomon, és ha eszembe jutott a lány, a sírás kerülgetett. Nyilván amióta tudom, hogy soha nem lesz közöttük semmi, megszűntek ezek a dolgok, de biztos vagyok benne, hogy egyáltalán nem tetted még túl rajta magad.
2014. szept. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Valószinűleg igazad van,idén tavasszal megirtam neki hogy beleszerettem, semmi különös reakció nem jött rá a lánytól, majd megnyugodtak a kedélyeim, kezdtem elfelejteni, még azt is megirtam hogy tévedés volt az hogy beleszerettem, de ezekszerint még maganak is hazudok az érzéseket illetöen :(
2014. szept. 26. 20:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nem mondom, hogy könnyen túl fogsz lépni rajta, de érezhetően nem érdekled, tehát ha a haverod nem lesz, lesz más. Ha tudod, talán próbáld meg elkerülni, az segíthet, de itt csak az elfogadás és a beletörődés, ami majd előre fog lendíteni. A rossz hír, hogy nem elég mondani érezni és hinni is kell, szóval nagyon sok sikert! :)
2014. szept. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!