Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnék közelebb kerülni...

Hogyan tudnék közelebb kerülni egy kedves, végtelenül szerény, igazi "jókislányhoz"?

Figyelt kérdés

Még idén nyáron voltam néhány napot egy táborban, ahol találkoztam a kérdésben említett lánnyal, aki persze már akkor megtetszett nekem. Utána felvettem vele a kapcsolatot facebookon, de miután próbáltam finoman célozni rá, hogy nagyon nem semleges számomra, akkor kedvesen, de mégiscsak visszautasított (sok tanulnivalója lesz az ősztől, meg nem hiszi, hogy túlzottan érdekes társaságot tudna nyújtani nekem stb.) Én viszont persze azóta sem tudom elfelejteni őt, és valószínűleg még sokáig nem is tudom majd. Megkerestem azóta a várost, ahol lakik, a suliját, meg az érdeklődési köreit.

Ahogy már fent is leírtam, egy nagyon szerény, csendes, megbízható és őszinte lányról van szó. Szerintetek milyen módon tudnám, most már előben egy kicsit jobban megismerni őt? Tudni kell rólam, hogy nekem sokkal inkább kellene egy ilyen lány, mint egy 100%-ban műanyag plázacica, és én is hasonló személyiség vagyok, mint ez a lány, de azért nem ennyire.

18/F


2014. szept. 12. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem elkeseríteni akarlak de általaban ezeknek a "csendes kislányoknak" szokott vagy 2 szexkapcsolatuk lenni egyszerre ha epp nem kell nekik pasi..
2014. szept. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én sem akarlak kiábrándítani, de pont az ilyen lányok szoktak híres futballistákról meg emtívís popsztárokról álmodozni és majd csak akkor adják ez alá a szintet, ha 40 éves korukra kivénhedtek és még nem keltek el. De hátha most egy kivételt ismerünk meg a lány személyében. :|
2014. szept. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo ne vedd figyelembe az elottem irokat,bizonyara csak altalanositanak!

En is epp ilyen szemelyiseg vagyok,nehezen nyilok meg masok elott de akit a bizalmamba engedek azt vegtelenul tudom szeretni es huseges vagyok hozza..

Ertekelem,hogy egy ilyen szemelyisegu lanyra figyeltel fel,ugyanis ez a mai vilagban mar igen ritka mert csak a plazacicak korszakat eljuk ugy latszik.

Amit szeretnek mondani az az,hogy a lany mutatott valamilyen erdeklodest irantad?Lehet,hogy csak tobb idelyebe telik,hogy rajojjon mit szeretne..ha igy van akkor nem kell egybol feladnod.

Viszont tudnod kell hol a hatar mert az is meglehet,hogy valoban nem szeretne kapcsolatot letesitenie veled.

Messze laktok egymastol?Mert akkor ez is lehet egy ok.

2014. szept. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Good girls always go bad first.
2014. szept. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!