Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg ez az érzés az igazi?

Tényleg ez az érzés az igazi?

Figyelt kérdés

Amikor valakit meglátok,és úgy érzem,vonzódom hozzá.Amikor naphosszat forrón flörtölök vele.Amikor hiányzik,ha nem láthatom.Bár az eszemmel tudom,ez most még csak vágy,de már agyalok a következő lépésen.Persze az érzelmeket és a vonzalmat nem illik összekeverni,de akkor is sokkal inkább felkavar,mint egy másik személy,aki közeledne hozzám.

Az a másik személy akkor került képbe,amikor egyedül maradtam.Jól esett,hogy kedves hozzám,de ennyi.Amit most érzek,az más.Jött egy ember,akivel tudok nevetni,aki bár tiltott gyümölcsnek tűnik,de számomra kihívás.Ez közel áll a szerelemhez,vagy csak én látok többet bele,mint ami?Nyilván így van...sajnos...



2014. aug. 30. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Érzések nem hazudnak. A belőlük levont következtetések már inkább.
2014. aug. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a másik személy is így érez ahogy te. Én is ilyen helyzetben vagyok most. Mindenképpen próbálj közeledni hozzá ha ez az érzés más, mint az az érzés amit azzal a személlyel kapcsolatban érzel akivel együtt vagy most. Próbáld megismerni és akkor kiderül hogy csak pusztán vonzalom amit érzel vagy több annál.
2014. szept. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Senkim sincs egy ideje,és többen is próbákoztak nálam ezen idő alatt.Aztán képbe jött Ő.Eljutottunk a találkáig,amire hamarosan sor kerül.Villámcsapászszerű módon történtek a dolgok.Most boldognak érzem magam,még ha kicsit félek is.

(Azzal a másik személlyel nem voltam együtt,csak közeledni próbált felém.A mostaninál egy percig nem haboztam,hogy igent mondjak,a többi ,,jelentkezőnél" nem éreztem ezt.)

2014. szept. 6. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!