Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek találok én valaha...

Szerintetek találok én valaha olyan fiút, aki szűzen elvesz feleségül?

Figyelt kérdés
Nem mintha ez változtatna a döntésemen, de néha nehéz elképzelni, hogy valaha is találjak olyan, aki ilyen kaliberű kérdésben enged az igényeimnek, és nem is csal meg ezidő alatt.
2014. szept. 22. 01:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
50%
Sátánnak csak áldozatként kellenek szűz lányok.Olvasd még át szerintem.Valamit félre értelmeztél.
2014. szept. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
a 10-es rátapintott. Azért nem jó ez a házasság előtti nem szexelés, mert egy kapcsolat fontos része a szex, most hagy ne soroljam fel az összes okot, de sok minden miatt nem működhet illetve nem lehet jó a két ember között, eltérőek például a szexuális szokásaik vágyaik stb. Ha ez csak a házasság után derül ki rohadt nagy szívás és vagy nem szexelnek vagy szétmennek, de valószínűleg ha nem szexelnek egy idő után szét is mennek. Egy kapcsolatba kell a szex és főleg az, hogy jó legyen, mind két fél számára kielégítő legyen, nem jó hogy ezt egy esküvő előzi meg.
2014. szept. 22. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

10&12-es: egy, a házasságot nem kiváró szűz lány sem tudja, (általában) hogy mit kell csinálnia. Tapasztalat útján tanul az ember, ha az első az első szex nem is lenne egetrengetően fantasztikus, türelemmel és mindkét fél együttes odaadásával össze lehet csiszolódni.

Addig pedig a szeretkezés, mint beszédtéma sem tabu, meg lehet beszélni, mire lehet számítani.

2014. szept. 22. 01:49
 14/20 anonim ***** válasza:
nem akarok olyan korán házasodni. Ha normális ok miatt akartsz pl 3 évet szex nélkül, az menne, de 10-15 évet nem akarok várni vallás miatt.. viszont nem csalnálak meg. ha olyan gyönyörű lennél és tényleg szeretnél engem, akkor kibírnám :) akkor inkább házasodnék hamar :DD
2014. szept. 22. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
75%

10 vagyok újra.

Attól,hogy beszéltek róla,az édes kevés,és egyáltalán nem biztos,hogy össze csiszolodtók,nagyon nagy tévedésben vagy!

2014. szept. 22. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Biztos találsz, ha jó helyen keresed. :-)
2014. szept. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: Én ilyen vagyok. Nekem sem könnyebb, mint neked. Nálam is vallási ok. Ha egy nem hívő lánynak mesélek erről, néz, pislog jó nagyokat. Egyesek ezt el sem tudják képzelni. Én biztatnálak, hogy tarts ki az elhatározásod mellett, ha már mindenki más lehurrogja. :)


23/F

2014. szept. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
72%

Igen, sok mindent meg lehet beszélni, de az anatómiai eltérést és a szexuális étvágyat nem igazán. Az egyik fél szenvedni fog, vagy mindkettő. Mi van ha odakerültök a nászéjszakán és kiderül, hogy a most már férjednek akkora van, mint a félkarod? Vagy olyan kicsi, mint a kisujjad? Előbbivel főleg ha mindketten szüzek vagytok elég fájdalmas is lehet, ezt tetézheti ha te még a szüzességen felül szűk is vagy, esetleg rövid a hüvelyed. Soha az életben nem lesz egy önfeledt együttlét köztettek. Ha meg nagyon kicsi te meg mondjuk nagyon tág vagy semmit se fogsz érezni belőle. Mondjuk ez a jobbik eset. Fekhetsz, mint egy fa mindenféle különösebb beleélés nélkül. A szexuális étvágyról már nem is beszélve. Mi van ha te havi egyszer míg ő napi többször szeretné? Kinek legyen jó? Senkinek se lehet, mert vagy kompromisszum és mindketten szenvedtek, te a kötelességként felfogott együttléttől, ő meg a kiéhezettségtől.


A szexuális vágyakról pedig ne is beszéljünk. Mi van ha ő olyasmire vágyik, ami számodra megalázó vagy kellemetlen? A szűzen férjhez menésnek nem sok értelme van. (régen is elsősorban gyakorlati haszna volt csak szép vallási köntösbe bújtatták. Ha szűz az ara biztos nincs nemi betegsége és éppen megfogant gyerek sincs a hasában, amiről aztán sose derül ki, hogy nem a férjé, mert időpontilag belefér)


Én áldom az eget, hogy nem az első sráchoz mentem hozzá, aki elvette a szüzességem, mert szerintem mostanra biztosan megutáltam volna az egészet a testemmel együtt. Sose figyelt rám úgy, ahogy én vágytam rá, a saját vágyait kergette. (persze az elején még minden jó és szép volt, ő is szűz volt) És megalázó dolgokra akart rávenni, amik nekem nem tetszettek és érzelmileg zsarolt. Pedig évekig jártunk és az elején úgy éreztem ő a nagy ő.


Most együtt vagyok az immáron vőlegényemmel. A 2. férfi az életemben és tökéletes minden, minden téren. Lehet ezt úgy is csinálni, hogy nem fekszel le minden jöttmenttel, de közben azért a komolynak gondoltakkal igen, hogy kiderüljön minden téren passzoltok-e. Édesanyám is a 2. férfihoz ment hozzá, aki az édesapám lett és 25 éve vannak együtt jóban rosszban. Hogy mi nem stimmelt az elsővel? A mérete. Anyu szerint iszonyat nagy volt és mindig csak fájt. Apuig nem is hitte, hogy ez lehet jó is. (amikor abba a korba kerültem ezt a témát persze szépítve virágnyelven, de megbeszéltük)



De ha nagyon ilyen srácot keresel, akkor a vallási oldalakon, hitgyülekezet és társaiban ismerkedj. Átlag ember ilyet már nem csinál.

2014. szept. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene mindenkinek a modern kor szellemet felvennie? Attól még hogy ez az elfogadott a mai világban, még lehet máshogy gondolkodni. Szerintem teljesen korrekt ha egy lánynak ez a hozzaallasa. A egyik hozzászólonak pedig uzennem hogy nem tudjátod mi a vallása, de nem is a te dolgod ha nem irta a kerdezo .
2014. szept. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fogsz találni, mégha ez nem is könnyű feladat manapság. Én is biztatlak, hogy tarts ki az elhatározásod mellett. Hasonlóan gondolkodom én is, csak férfi vagyok, és ugyan ilyen nehéz helyzetben érzem magam hozzád hasonlóan.
2014. szept. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!