Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányoknak miért nem kellenek...

A lányoknak miért nem kellenek a rendes srácok?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért van ez, de folyamatosan ezt látom, és őszintén szólva én is ezt tapasztalom. Tisztességes, becsületes, hűséges srácokról van szó, akik megbecsülnék a barátnőiket. Csakhogy őket legtöbbször lelki szemetesládának használják a lányok, és mindig a szemét alakokkal mennek el végül.

2014. szept. 21. 21:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts, csak eddig rossz félékre bukkantál. Szerencse és jó szem/emberismeret kérdése az egész! Hajrá! ;)
2014. szept. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Alapesetben nem általánosítanék, de tényleg mindig ez van. Pedig annyi rendes lány ismerősöm van...azt gondolnám legalább ők a kivételek, de nem. Vagy akkor hol keressem őket, hiszen normális emberekkel veszem körbe magam.
2014. szept. 21. 21:58
 13/19 anonim ***** válasza:

5-ös!

Nem szerencsétlenek vagyunk, hanem jó fiúk. Nem vagyunk bunkóak. Ugyan úgy csajozunk, nem vagyunk zavarban.

2014. szept. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
100%
Hát, szerintem undorítók a swages pasik, akik olyan nagynak hiszik magukat, de valójában az értelmiségi és a tudás szintjük megüti a 0-át, és szerintem sokkal értékesebb egy olyan fiú akinek van szíve és nem csak kihasználja a lányokat, és tud vele romantikázni is, hülyülni is, de a szíve mélyén mégis őszinte tud lenni, nem egy semmirekellő tudod mi ;)
2014. szept. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Egy másik kérdéshez most másoltam be ezt a képet, amit még régebben mentettem le, ide passzol azt hiszem:


[link]

2014. szept. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Normális nőknek nem kell szemét pasi. Akinek az kell azért nem kár, és felesleges rinyálni érte....Ha keresel, lesz rendes barátnőd előbb utóbb.
2014. szept. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
54%
Én egyáltalán nem ilyen lány vagyok!Milliószor jobban szeretem az olyan fiúkat mint akiket leírtál!Az olyan lányok akik csak macso de bunko sracokra buknak hidd el nagyon megbánják!Én sokkal jobban tudnék szeretni egy középkinézetű srácot aki rendes és jó fej mint egy olyat aki lehet,hogy jol nez ki de ha nem olyan mint amilyet te leírtál akkor elmehet a búsba vagy vehet magának egy olyan gumibabát akit csak a külső érdekel.
2014. szept. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

én igazából csak egyszer láttam ilyet: elküldött engem, plussz még régebben egy rendes pasi, aki félévig próbálkozott.

Az a lány olyanokat csinál, hogy egyik napról a másikra összejön valakivel. Eredmény: nem bizik a pasikban, 1 hónapos kapcsolatai voltak.

A jelenlegi is ilyen "hú de ki be ba szott helyes gyerek". Úgy mentek buliba, hogy a csaj egy olyan szoknyát vett fel, amiben kb. elől minden kilátszott. Szal ez a pasi is érdekes lehet...

Ez addig megy, amig erre rá nem jön.

2014. szept. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
M.N.K. Remélem értitek!
2014. szept. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!