Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy én csak...

Miért van az, hogy én csak olyan lányoknak kellenék, akiknek nincs egyetlen egy fiú rajongója sem, meg gyakran azt hiszik magukról, hogy rondák peidg amúgy szépek?

Figyelt kérdés
Ez mégis milyen szemétség már, hogy én csak egy ilyen vészfiú vagyok, mert nincs más fiú, aki nyomulna rájuk. Így már nem is az igazi és nincs kedvem ezekkel a lányokkal összejönni sem.
2014. febr. 28. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
akkor ne tedd és kész most mit kell ezt is megkérdezni...
2014. febr. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pedig be kéne tölteni az űrt az életükben ;)

A szó minden értelmében, mert igény volna rád :DDDDDDD

(tényleg. Hidd el ;) )

2014. febr. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert túl okos vagy hozzájuk.(gúnyos kacaj)
2014. febr. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csodás...-.- az ember csak arra vágyik sok-sok éve, hogy egy lány azért szeresse, aki és nem azért, mert nincs más fiú az életében. Az ilyen lányok, ha jönne egy helyes fiú és bepróbálkozna náluk azonnal ott hagynának azért a srácért, nagyon jó tudni, hogy csak ennyit érek. Kellett belém jó fiúságot nevelni.
2014. febr. 28. 19:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyaff-nyaff-nyaffff
2014. febr. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Itt a belsőddel van defekt...
2014. febr. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem puding próbája az evés. Írásodban túl sok a szubjektív elem, korántsem biztos, hogy úgy van, ahogy leírod, ahogy elképzeled.


Magam is elég önsorsrontó voltam a sajátos félreértelmezett nézeteimmel annak idején.

2014. febr. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!