Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányoknak miért nem kellenek...

A lányoknak miért nem kellenek a rendes srácok?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért van ez, de folyamatosan ezt látom, és őszintén szólva én is ezt tapasztalom. Tisztességes, becsületes, hűséges srácokról van szó, akik megbecsülnék a barátnőiket. Csakhogy őket legtöbbször lelki szemetesládának használják a lányok, és mindig a szemét alakokkal mennek el végül.

2014. szept. 21. 21:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Abban egyetértek, hogy a legtöbb nőnél így van, de ha így állsz hozzá, hogy mindenki, akkor azokat is el fogod üldözni, akiknek igazából kellenek a 'rendes srácok' :)
2014. szept. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekel. Van még olyan lány aki a jófiukat szereti? Azt tudom, hogy van normális lány, de ők is inkább a gyökerekre buknak! :(
2014. szept. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
igazad van! velem is mindig ez van ! aki igazán szeretné nem kell aki kihasználja megveri megcsalja az kell! nagyim mindása kell a jó? nem! kell a rossz? igen!
2014. szept. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%

Azért mert a rendes srácok csúnyák.


18/l

2014. szept. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudom miért, de nekem meg a szerencsétlenebb srácok jönnek be:D Olyan cukik, ahogy elvörösödnek meg hebegnek, ha valamit rosszul csinálnak vagy leverik a poharat etc. Szóval ne adjátok fel=^__^=
2014. szept. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Erre sem itt fogsz választ kapni
2014. szept. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
ez nem korrekt! hülyeséget írtál
2014. szept. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

#4!

A kinézetemmel semmi gond nincsen! Csupán csak nem vonza még a normális lányokat sem a normális fiú! Inkább tönkreteszik magukat a normális lányok, mintsem összejönnénej egy normális sráccal. Pedig ugyan úgy van helyes, csúnya mind a kettő stílus között. Ez van! :/

2014. szept. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
*összejönnének
2014. szept. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látszik ezt soha nem fogjuk megérteni. Több visszafogott lány ismerősöm is van, és valahogy ők is a legnagyobb tahókkal jöttek össze az évek alatt. Megcsalják őket, méltatlanul bánnak velük, de mégis ez kell. Fogalmam sincs miért. Egyébként a jófiúkat ne keverjük össze a szerencsétlenekkel, mert nem ugyanaz, én például nem mondanám magam annak. Ezt csak az egyik válaszolónak írtam.
2014. szept. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!