Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet valami konkrét oka...

Paristogo kérdése:

Lehet valami konkrét oka annak hogy nincs senkim?

Figyelt kérdés
Én van hogy átlag alattinak érzem magam de a legjobb barátaim fiúk és az ő véleményük az hogy átlag feletti vagyok(egy éve ilyenkor még kb 10 kg-val nehezebb voltam).Azért is mert túlsúlyom volt/van (amit folyamatosan dolgozok le) elég alacsony az önbecsülésem mások szerint pedig sokkal többnek kéne lennie.Voltak már többen akik azt mondták hogy nem tudom elképzelni hányan vannak oda értem(és ezeket nem nagyképűségből írtam,nagyon nehéz elfogadnom magamat) tény hogy nem vagyok vékony de kövér sem, csendes vagyok de ha valakivel megismerkedek akkor nagyon vicces is.Ezek alapján valakinek van ötlete hogy miért nem akar velem egy fiú sem együtt lenni?

2014. szept. 21. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem találkoztál olyannal, akivel összeillenél.
2014. szept. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ameddig magaddal nem békülsz ki, addig nem is lesz ilyen. Nagy pozitívum, hogy teszel a túlsúlyod ellen, ezt tisztelem benned.

Értem azért nem rajonganak, mert olyan hajam van, mint az angyaloknak régi képeken, freskókon.

2014. szept. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
akinek kell küldök képet privátban de kort és nemet szeretnék tudni
2014. szept. 21. 15:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó úton jársz, és az a lényeg, hogy ezt ne hagyd abba, már komoly eredménye is van (-10 kg), a többi is fog jönni! :)
2014. szept. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Küldj


26/f

2014. szept. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kíváncsi lettem. De sokszor az alacsony önbecsülésű lányok a szépek. Nekem is jöhet kép. 26F
2014. szept. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!