Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ugye igy nem lesz senkim?

Ugye igy nem lesz senkim?

Figyelt kérdés
Ha utalom az embereket,es szorongok ember kozelben.Minimalisra le vittem az emberekkel valo kapcsolatokat.

2014. aug. 17. 07:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
én is nagyjából ezt érzem, ki kellene kicsit mozdulnod, és akkor lenne esélyed, hogy találsz valakit.:)
2014. aug. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

De, csak menj pszichologushoz az majd kiveri belőled.

Ezekbe mind szenvedhetsz ugyanis

[link]

[link]

[link]

2014. aug. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben ez rajtad múlik. Nem kellene annyit otthon lenni, mozdulj ki egy kicsit. Menny el bulizni, biztos van olyan ember, akivel jól kijönnél.


Miért szorongasz az emberek közelében? Gyerünk ismerkedj már . Egyébként lány vagy fiú vagy?

2014. aug. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
pasi...Lassan 30 eves.Ti szerintetek most kellene el mennem bulizni???? ne mar,nem ereznem jol magam.Ott csak olyan lanyok vannak akik bulizosak,meg ...Nekem nem ilyen csaj kell.
2014. aug. 17. 07:31
 5/15 anonim ***** válasza:
50%

3, te tiszta elmebeteg vagy? Ha mentális zavara van neki akkor amit csinálsz az hogy magyarázod egy hidrofóbiásnak hogy ússza át a Csendes ócánt vagy hogy egy vegetáriánusnak hogy egyen meg egy lovat.


Had menjen el egy szakemberhez a kérdező, ha rá erőltetik a szociális interakciót egy személyiségzavaros emberre az simán felakaszthatja magát.


"Menny el bulizni"

pffff fogadjunk az a fajta ökör vagy aki nagy bölcsességgel közli minden zavarodott emberrel hogy "legyenek önmaguk..."

2014. aug. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"Lassan 30"


Nem.

Pszichológus. Most.


Vagy pszichiáter, az ad gyógyszert neked hogy ne legyél ütődött azt kész.

2014. aug. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
a szakember is annyit tud mondani, hogy mozdulj el abba az irányba, amerre szeretnél. azaz menj emberek közé. nem ráerőltetni kell, mélyvízbe dobni, de ebből csak kis lépések sorozatával lehet kijönni.
2014. aug. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Pálinkafa a pszichologusok nem beszelik a nyelvem....Ugyanis olyan orszagban elek,aminek nem tudom a nyelvet..............Kibaxottul letargiaba tudok esni.Pld azt mondja ram egy semmirekkelo ember,hogy en egy semmire valo vagyok.El hiszem neki,es depi leszek :/
2014. aug. 17. 07:39
 9/15 anonim ***** válasza:
gyere haza külföldről először is
2014. aug. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
ma 08:09 pff ide szulettem :/
2014. aug. 17. 08:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!