Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nincs senkim?

DanteSparda kérdése:

Miért nincs senkim?

Figyelt kérdés

24 éves fiú vagyok nem iszok nem cigizek és nehezen ismerkedem, nem könnyitik meg a dolgom amikor azzal kezdenek el zaklatni hogy miért nem iszok nem tudom mit hagyok ki stb

miért nem tudok valakit találni aki igy eltudna fogadni és barátkozna velem



2014. júl. 24. 11:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg,majd jön egy komoly lány,aki értékelni fog.

Neki majd kelleni fogsz.

2014. júl. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a személyiségedben van egy (vagy több) olyan dolog, ami nem tetszik nekik.

Nem hiszem, hogy az a probléma, hogy te nem cigizel és iszol. Szerintem ez inkább nagyon jó pont.

2014. júl. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem tökéletes lenne egy ilyen pasi
2014. júl. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2014. júl. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

24 évesen nem használsz vesszőket............ au.

Hogy válaszoljak is: Zárkózottnak tűnsz, nem jársz el sehová, nem kezdeményezel soha. Ez a három tippem.

2014. júl. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
először is a linket nem értem hogy jön ide másodszor mindig kezdeményeztem eljártam sok felé de mindenhonnan ki lettem utálva mert nem iszok azt mondják fura vagyok mert engem más dolgok érdekelnek nem a züllés, de egyszer azt is szivesen kipróbálnám milyen ha felém nyitnak ha más kezdeményez velem valamit biztos jó érzés lehet
2014. júl. 24. 11:51
 7/10 anonim ***** válasza:

Tényleg más vagy. Nem tudsz írni.:S

Figyelj, nem hiszem, hogy egy értelmes társaság azért ne fogadna be, mert nem iszol. Ez sehol nem indok arra, hogy nincs senkid. Te is tudod...

2014. júl. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
"Hurr-durr, szemét társadalom, isznak, züllenek, bezzeg én, a minta-ember punci nélkül maradok! Milyen dolog ez?"
2014. júl. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én örülnék egy ilyen fiúnak, sőt, elegem is van már kicsit, hogy minden srác ha nem is cigizik, de a sörözést, borozást nagyon is szereti. Viszont ez a két kritérium nem elég ahhoz, hogy valakivel párkapcsolatba belemenjek. Ha nem látom az esélyét egy kiegyensúlyozott, normális házasságnak az illetővel már ismerkedés idején, akkor nem erőltetem a barátkozást sem. 23L
2014. júl. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Isten ments, h iszákos legyen egy férfi, de azért ne haljon már meg, ha egy sört meg kell innia....
2014. júl. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!