Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi várható? Mit csináljak?

Mi várható? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki tetszik és én is neki. Van bnője, de ettől függetlenül közeledett felém. Máshoz nem hiszem, bár ki tudja...? Én nem mentem bele semmibe, részben mert nem szingli, részben, mert nem tudtam eldönteni, hogy mit is akarhat...de talán ős sem. Eléggé rám kattant, ami persze szép is jó lenne, ha... egy darabig nem is beszéltünk, nem tudom, hogy miért.

2014. szept. 21. 14:46
 1/3 A kérdező kommentje:
Volt valaki hasonló helyzetben?
2014. szept. 21. 14:47
 2/3 anonim ***** válasza:
Érdemes ilyenkor abba belegondolni, hogy ha simán rád hajt, miközben barátnője van, akkor hiába szakít vele később, hogy veled összejöhessen, utána a te hátad mögött is ugyanúgy ráhajt majd másra.
2014. szept. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem is pont így van most.Dettó ugyan ez..én inkább elfelejtem őt,vagyis megpróbálom.
2014. szept. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!